Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch gazu w szkole w Kazimierzu Dolnym (wideo)

Utworzony przez kjl, 31 maja 2011 r. o 08:02 Powrót do artykułu
No to dzieciaki się cieszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu jutro dzień dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące... chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego jak to sie mogło skończyć. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...,przyczyny wybuchu to:nieszczelnośc instalacji gazowej ... i szczelne nowe okna ,brak wlotu powietrza dla prawidłowej wentylacjiiiii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwy cud i "szczęście w nieszczęściu" że zdarzyło się to o tej godzinie, dwie godziny później i strach pomyslec jakie by były tego skutki...Mój internat, moja szkoła:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
.Mój internat, moja szkoła:/
tylko się nie zesssrraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I śmiesznie;p no bo w końcu jutro dzień dziecka;d;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra całe szczęście że ten wybuch był przed rozpoczęciem Lekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zeby tak ku*** z tym je***ym arbuzem ta szkola wyjebala Zero smutkow zero zlosci wyje***e po calosci ;] Strzałaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oglądam te zniszczenia to przypuszczam że detonacja nastąpiła w kuchni lub na jej zapleczu.Kotłownia mieści się w podziemiach nowej szkoły po salą gimnastyczną. Straszna tragedia- koło godz. 6oo słyszałem straszną detonację - nie zdawałem sobie sprawy o tym nieszczęściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bałer: Kolego, jestem w szoku po przeczytaniu twojego komentarza (który został na szczęście usunięty). Życzę ci aby spotkało cię to samo, czego życzyłeś P. Arbuzowi. Dyrektor jest w porządku jeśli chodzi o opiekę nad swoimi uczniami, a o ile dobrze się orientuję ty także byłeś jednym z nich. Zero szacunku, kultury osobistej, zero poczucia konsekwencji wypowiadanych słów. Jak dla mnie, takich jak ty powinno się od razu zamykać. Mam nadzieję, że życie ci da popalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się czytać komentarzy, z których wynika jednoznacznie, że DZIĘKI temu wybuchowi uczniowie nie mają lekcji, bo szkoła nie jest w stanie funkcjonować normalnie. LUDZIE ! Trzeba się cieszyć, że cały ten wybuch miał miejsce o 6 rano a nie o 8, kiedy szkoła byłaby przepełniona dziećmi... Straty są ogromne, co widać na zdjęciach, a gmina nie ma tyle pieniędzy by ją odrestaurować i co dalej ? Uwagi uczniów, typu "dobrze mu tak" pozostawiam bez komentarza, jak można życzyć drugiemu człowiekowi najgorszego, anóż śmiać się z czyjegoś nieszczęścia ? Przecież i tak będziecie musieli nadrobić stracone dni w ten czy w inny sposób, być może kosztem wakacji - i co, nadal tak kolorowo? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwentka94 napisał:
Nie da się czytać komentarzy, z których wynika jednoznacznie, że DZIĘKI temu wybuchowi uczniowie nie mają lekcji, bo szkoła nie jest w stanie funkcjonować normalnie [..] Uwagi uczniów, typu "dobrze mu tak" pozostawiam bez komentarza, jak można życzyć drugiemu człowiekowi najgorszego, anóż śmiać się z czyjegoś nieszczęścia ? Przecież i tak będziecie musieli nadrobić stracone dni w ten czy w inny sposób, być może kosztem wakacji - i co, nadal tak kolorowo? Nie sądzę.
W pełni się zgadzam. Bezczelność ludzka nie zna granic.. Słyszałam, że pan, który rozwozi świeże bułki dla uczniów zawsze pojawiał się w szkole za piętnaście szósta. W tym dniu się spóźnił. Był 5 po szóstej. Przeznaczenie..? Myślę, że coś w tym jest. Zamiast cieszyć się, że szkoła jest w ruinie, pomyślcie ludzie co mogłoby się stać pół godziny później. Takie szczęście w nieszczęściu nie zdarza się częto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bobi. napisał:
Straszna tragedia-
eee nie przesadzaj. Stało się źle, bo szkołe trzeba odbudować, co kosztuje. Dzieci do końca roku szkolnego muszą się gdziś uczyć itd. Ale tragedii nie ma. Tragedia by była jakby ktokolwiek zginął. Jeśli instalacja gazowa/piec/itdbyło w takim stanie że wybuchło, to należy się cieszyć, że akurat o szóstej rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci całe szczęście nie było, ale byli mieszkańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moje LICEUM. SZKODA , WIELKA STRATA DLA KAZIMIERZA DOLNEGO. ZAWSZE W SZKOLE PANOWALA MIŁA I SYMPATYCZNA ATMOSFERA. POZDRAWIAM SZCZEGÓLNIE PANIĄ S.KULIG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ta szkoła wybuhła i dlaczego dzieci ponoszą teras wine bo nie mają sie teras gdzie uczyć nodobra morze na dombruwce ale dlaczego na popołudnie? kto to wie jedynie pan burmistrz ktury nic nie robi , bendoł kontenery ? bendą ! to dlaczego dzieci i tak bendą hodzić na popołudnie ludzie rubcie coś z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...