Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To dobrze,że wycinają stare i chore drzewa. Jakby zdarzyła się taka tragedia jak z tą dziewczynką, to kto by płacił odszkodowanie?Oczywiście że ubezpieczyciel, ale także miasto-czyli pośrednio mieszkańcy miasta. Nie słuchajmy głupich głosów pseudoekologów, a zwłaszcza przekwitłej dawno temu jakiejś pani psor. Cieszę się że coś tam się dzieje.Chociaż mieszkam w Lublinie, to z racji pracy (nie w pięknym Nałęczowie) jestem tam codziennie, nie tylko przejazdem. P.Burmistrzu-a może by tak zrobić rondo na tym głupim skrzyżowaniu koło PKS-u. Tylko nie mówcie, że tam nie ma miejsca. W Holandii widziałem ronda o średnicy ok. 2 m(tak!), bo chodzi o ruch okrężny i zawsze wtedy się przejedzie, a nia jak w tym przypadku, czasami z duszą na ramieniu. Pozdrawiam b.sympatycznych mieszkańców tego pięknego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
0
Burmistrz tnie galaz na ktorej sam siedzi, bo jak sie z naleczowa zrobi wybetonowany lunapark, skoncza sie turysci i nawet pieniadze unijne nie pomoga.
0
To dobrze,że wycinają stare i chore drzewa. Jakby zdarzyła się taka tragedia jak z tą dziewczynką, to kto by płacił odszkodowanie?Oczywiście że ubezpieczyciel, ale także miasto-czyli pośrednio mieszkańcy miasta. Nie słuchajmy głupich głosów pseudoekologów, a zwłaszcza przekwitłej dawno temu jakiejś pani psor. Cieszę się że coś tam się dzieje.Chociaż mieszkam w Lublinie, to z racji pracy (nie w pięknym Nałęczowie) jestem tam codziennie, nie tylko przejazdem. P.Burmistrzu-a może by tak zrobić rondo na tym głupim skrzyżowaniu koło PKS-u. Tylko nie mówcie, że tam nie ma miejsca. W Holandii widziałem ronda o średnicy ok. 2 m(tak!), bo chodzi o ruch okrężny i zawsze wtedy się przejedzie, a nia jak w tym przypadku, czasami z duszą na ramieniu. Pozdrawiam b.sympatycznych mieszkańców tego pięknego miasta.
daje głowe , że nie wszystkie były chore.naciągany argument - że zagrażają bezpieczństwu , zamyka usta obrońcom.z incydetnalnego wypadku na śląsku robi sie precedens. równie dobrze , teoretycznie może upaść w Nałęczowie meteoryt , jak w Czelabińsku w ub. roku
0
Nałęczów się zmienia. Wg mnie na lepsze. Obserwuję go od dość długo. Przede wszystkim drogi. Baza na Euro nie wyszła. Ale wyremontowane drogi pozostały i korzystamy z nich wszyscy. :-) Do natychmiastowej zmiany okolice dworca PKS. No i władze powinny zainwestować w porządny parking. Parkowanie w tym mieście to jedna wielka masakra. Mimo to ogólna ocena na plus.
0
Mam pytanie bo ostatnio zauważam wzmożoną aktywność władz w zakresie wycinanie drzew. Co robi się z wyciętymi drzewami? Gdzie one trafiają? Mam nadzieję, że nie do kominka prominentów?...
0
ulica szopena? istnieje taka?  komu zlecacie pisanie artykułów, gimbazjalistom bez wiedzy elementarnej
0
Najlepsze, że burmistrz wyciął drzewa, które rosły bezpośrednio nad rzeką w końcu o zdrowie i spokojny sen dzikiego drobiu i martwych ryb tez trzeba dbać.I taka propozycja dla radnych bezradnych: Nałęczów to nie strefa popisu dla brukarzy, tylko miasto, które w swej istocie powinno być miastem ogrodem, a nie zabrukowanym wybiegiem dla chomików. Ta cała rewitalizacja to klęska i dewastacja, wspaniałego i unikalnego miejsca które miało swój charakter i indywidualność, która niszczona jest na rzeczj  kiczu i sztampy.Jesli ktoś tak kocha bruk i beton to zapraszam do Lublina, gdzie jest go pełno.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: