Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym na miejscu właściciela poszedł i rozebrał kostkę, przynajmniej tyle odzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bog zaplac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zamawia ten płaci prosta logika. Tak to jest gdy niema konkretnej własności i nie wiadomo komu ma to służyć i na czyją chwałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co łaska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pasterz strzyże owieczki, a nie owieczki pasterza.  Jak powszechnie wiadomo pasterze tak jak ślubowali żyją w ubóstwie i ascezie, wszystko co mają oddają ubogim i potrzebującym, a pieniądz jest im wogóle nieznany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy już pierwsi nos wtykacie oraz ci,którzy są z kościołem najmniej związani.Tylko potem każdy ś.p. i krzyżyk na tabiczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...słysząc hasło mój spokój ducha natychmiast ulega rozhuśtaniu, ale także potrafię na niektóre zagadnienia spojrzeć spokojnie! Rozumiem obawy przedsiębiorcy, ponieważ świadczenie jakichkolwiek usług katabasom wiąże się z wielkim ryzykiem biznesowym. Nie mniej jednak jakaś umowa została zawarta, a więc istnieje podstawa do roszczeń wg. obowiązującego w kraju prawa! Ktoś zamawiał usługę i wobec tej konkretnej osoby należy stawiać żądania. Historia zawiązana z budową "Mauzoleum" Zanussich nie jest ścieżynką, ale starą, jak otaczający nas świat sagą!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Zanussi - WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zamawiał usługę u przedsiębiorcy, może coś bliżej na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwi nic....tylko nie rozumiem dlaczego wykładali kostkę zamiast to zaorać ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanussi jest zawalisty. Zafundował, a kasy nie wyłożył. Wstyd na całą parafię..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opamiętajcie się. Nie sądzę aby Panwo Zanussi taka usługę zamawiali nie mając pokrycia w finansowaniu. Poznajcie dobrze prawdę, kto zlecił? kto wybierał wykonawcę i materiał? Przecież wykonawca nie byłby taki nierozsądny aby domagać się zapłaty nie od zleceniodawcy? Uważacie że jest na tyle naiwny?   Ja sam jestem wykonawcą w branży budowlanej i zawsze zgłaszam się po zapłątę do tego co mi robotę zlecił. Czy to fundatorzy kaplicy będą co tydzień pojjeżdżali pod nią swoim samochodem? A po błocie przecież nie przystoi. Reszty nie muszę już komentować. Wnioski wyciągnijcie sami. I nie opluwajcie uczciwych ludzi ani nie próbujcie wzbudzić u nich poczucie winy. Samych was nigdy na taki gest nie byłoby stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw "fundatorzy" opluli społeczność Bochotnicy !!! Sugerowali, że Ci ludzie wywodzą się z patologii: pijaństwa i nieróbstwa (od wieków zresztą)... a teraz nie mają za co zapłacić?. Jak się chciało być "Państwem i szlachetnie urodzonym" to niech  pomysł realizuje się z własnej kieszeni lub  z klakierami (tymi oburzenie na początku wyrażającymi, teraz skłaniającymi się do idei idea fix ). Pani Ela Z. słomiany zapał miała, ale zapomniała, ze patologia pieniędzy nie ma. To niech Państwo Z. rozdadzą ulotki  w Warszawie na Zamku Królewskim i niech brakujące fundusze zbiorą. Ach... niech poproszą o wsparcie, np. proponuję sołtyskę (raz w prawo raz w lewo) i głośno śpiewających radnych z Kazimierza (czyt. głośno nie znaczy ładnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CZARNA „RODZINA ADAMSÓW” W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:     Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:   1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3     Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:   kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com   W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.   CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...   Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!     NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.   Tylko w lutym 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):     1) „GAZETA POMORSKA” z dn. 14.II.2016 r. w artyKULe: Papież Franciszek w Meksyku. Mówił o korupcji i handlu narkotykami [wideo] oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   2) „KURIER LUBELSKI” z dn. 14.II.2016 r. w artyKULe: Msza o miłość. Modlili się przy relikwiach św. Walentego [ZDJĘCIA] oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.   3) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 15.II.2016 r. w artyKULe: 1}Dożynkowa: Działka dla kościoła za 10 proc. wartości. Mieszkańcy chcą zaskarżyć uchwałę”; 2}Wykonawca kontra parafia, czyli awantura o pieniądze za kostkę oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.       ( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.   NIE WIERZYSZ? - zobacz!     Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś amator a nie biznesmen... Art. 648 § 1 kodeksu cywilnego stanowi, ze umowa o roboty budowlane powinna być stwierdzona pismem. Brak pisemnej umowy może oznaczać, że honorowo, za "Bóg zapłać", wykonał roboty budowlane na rzecz parafii a następnie zmienił zdanie... :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś amator a nie biznesmen... Art. 648 § 1 kodeksu cywilnego stanowi, ze umowa o roboty budowlane powinna być stwierdzona pismem. Brak pisemnej umowy może oznaczać, że honorowo, za "Bóg zapłać", wykonał roboty budowlane na rzecz parafii a następnie zmienił zdanie... :blink:
Pomijając poziom moralny i honor księciuniów ... słyszał "mondrala" o umowie ustnej...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siódme nie kradnij nie uczyli w seminarium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg zapłać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jazdy z tą kaplicą. Ja, jako ten, który już jeden dom ma za sobą na pewno nigdy bym nie robił nic na tzw. "gębę" bo potem tak to właśnie jest. Ni ma umowy i jeden drugiemu coś zarzuca bo nie napisane czarno na białym kto, kiedy, za ile, i co..... A tak? Szarpanina. Miałem tak z płotem. Koleś co odpowiadał za prace stalowe nie dopilnował pomimo, że mi obiecał (ja byłem wtedy w innym mieście), a potem zwalał na murarzy pomimo, że sam obiecał iż montaż słupków stalowych dopilnuje. Ten płot to jedyne co robiłem na gębę. Teraz bym tak nie robił. Tu jak widzę podobnie. Ktoś zrobił kostkę na gębę, a teraz nie ma chętnego do zapłaty. Ksiądz jako główny użytkownik "nic nie wie", "nic nie podpisywał" - słowem - UMYWA RĘCE, i co ma taki wykonawca teraz zrobić? Może ma się do pana Boga pomodlić, by Ten sprawił, aby zapłata za usługę nastąpiła? Co proszę księdza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kasę z tacy zbierać będzie nie Pani Zanussi tylko pan ksionc, więc to on powinien zapłacić za kostkę, po której wierni wejdą z dutkami do kościółka. Państwo Zanussi zobowiązali się do wybudowania kaplicy za własne pieniądze i z tego się wywiązali, ale całą resztę powinni zrobić parafianie wraz z księdzem proboszczem. Nie na darmo panowie w sukienkach w pierwszym tysiącleciu chrześcijaństwa uczynili z wiernych źródło swoich dochodów i dobrobytu, wykorzystując do tego Pana Boga, strasząc nim i piekłem a obiecując raj (patrz szkatułka z kościoła PW Świętego Józefa w Puławach Włostowicach a ostatnio widziana parę lat temu w Świątyni Sybilli z napisem "Cicha jałmużna uśmierza gniew boski". A na co niby miałby być ta jałmużna jak nie na budowę infrastruktury kościelnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...