Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki głosowania w Puławach. Mieszkańcy chcą nowych błoni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 o 17:47 Powrót do artykułu
c***e a gdzie mój projekt na który glosowałem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przydałby się także nowy kościół ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo władza. W zeszłym roku projekt rewitalizacji skateparku dostał najwięcej ważnych głosów i władze miejskie olały opinię mieszkańców. Pieniądze zostały przeznaczone na inny cel. W tym roku projekt skateparku ma drugi wynik i okazuje się, że ponownie nie dostanie dofinansowania. Kruczki regulaminowe są ważniejsze niż opinie mieszkańców. Urzędnicy miejscy - zastanówcie się nad swoim postępowaniem. Swoim zachowaniem zniechęcacie ludzi a w szczególności młodych ludzi do brania udziału w jakimkolwiek głosowaniu. Po co ten cyrk z budżetem obywatelskim, skoro i tak nie będą realizowane zwycięskie projekty. Może od razu postawcie kilkanaście krzyży na miejskich placach. Podliżecie się czarnym okupantom, podliżecie się starym dewotkom chodzącym po ulicach z plakatami swoich świętych idoli. Dziwicie się, że młodzi uciekają z tego miasta. A czego mają tu szukać, skoro inicjatywy młodych są blokowane. Głos młodych olewany. Liczy się szara, bezmyślna masa. Lepiej dofinansować dni papieskie, wyścig po kremówki i inne tego typu denne projekty niż dać młodym szansę na poczucie się współgospodarzami Puław. Jeszcze raz brawo dla betonu we władzach miejskich. Przy następnych wyborach do samorządu podziękujemy wam za troskę. Pamiętajcie. Władza jest ulotna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na te Błonia już kolejny raz się głosuje i dalej nic się nie dzieje. Dorzucić trochę do projektu z innego źródła i przesunąć na drugi pomysł, a byłoby więcej zrealizowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pisowskie kaptury w radzie to rak Puław. Wyczyścić śmieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Klapa totalna.zamiast frekwencja isc do góry to spada. Jakoś urzad jest nieporadny w tym całym obywatelskim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bym stawiał na bezpieczeństwo - monitoringi deptaków itp ... Uspokojenia ulic ... ;))) Niedługo wszystkie zakorkują się i będzie totalne uspokojenie. Szkoda, że pompuje się kasę w 'Łąki' i to któryś już raz ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: