Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wpadł w poślizg. Jak kurwa trzeba jechać aby wpaść w poślizg? Zapierdalała jakaś menda 100 km/h na pięćdziesiątce. Widzą jełopy, że rano jest (-1) a nikt się nie zastanowi, że opony letnie i prędkość swoje robi w takim układzie. Co za banda bezmózgich debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarza się nawet przy małych prędkościach.Życzę Ci takiej przygody tej zimy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musiał jechać 100 żeby wpaść w poślizg, ja dziś o 5 tamtędy jechałam 50km/h i też mną szarpnęło a mam opony zimowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tamtędy po 6, jechałem powoli i płynnie nic sie nie działo mimo, że mam letnie gumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 7 juz bylo po wypadku. nie ma jak rzetelnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 7 juz bylo po wypadku. nie ma jak rzetelnosc
moze i o 7 bylo po wypadku ale jechalam po 8 i droga nadal zablokowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, jak trzeba jechać aby na prostej drodze wpaść w poślizg? I co z tego, że było (-1). 99.99% aut nie wpadła tam w poślizg a ta kobita wpadła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może miała łyse opony albo i z uwagi na inną czynność makeup'ową zjechała z toru i prostując go szarpnęła kierownicą..... tak mogło być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby kierująca wiedziała to co wszyscy powinni wiedzieć, mianowicie: ze o tej porze roku na mostach i wiaduktach jest ślisko to kolizji by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tamtędy po 6, jechałem powoli i płynnie nic sie nie działo mimo, że mam letnie gumy.
to się ciesz, bo może miałeś/aś więcej szczęścia niż rozumu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...