Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver_ka napisał:
[b]Pani Anno J. - jako kobieta ... [/quote] [quote name='Kuba' timestamp='1302455986' post='462255'] Pani Anno. Renault czyta się "reno". Czy więc pani wymysł "renaulta" powinienem przeczytać jako "renoa"???
Coście się uczepili. Macie zamiar coś napisać konkretnego to napiszcie, a nie brandzlujecie klawiaturę pierdołami... Pani Anno i Pani Anno... sratatata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euzebiusz napisał:
@jurgen: Rzadko tak piszę na forum, ale na Twoje kretyństwo muszę zareagować, żebyś wiedział, jak bardzo jesteś beznadziejnie prymitywny w swojej wypowiedzi. Skończony łajdak i tyle. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurgen a może raczej dupen... Jesteś tym czego Pan Darwin poszukiwał do potwierdzenia swej teorii o ewolucji, jesteś tym brakującym ogniwem...Nie znam uczestników wypadku, ale wystarczyło mi przeczytać, że jeden z nich nie żyje i na dodatek pozostawił w rozpaczy swoją rodzinę...Nie wiem z której planety przyleciałeś na Ziemię, ale wracaj tam jak najszybciej!!! Osobiście uważam Cię za zwyczajnego tchórza... bo człowiek powiedziałby PRZEPRASZAM...ale takie coś jak ty nie potrafi tego... Powiem krótko - obyś nigdy nie musiał przeżyć tego co rodzina zmarłego i obyś nigdy nie stanął mi na drodze bo będę miał wątpliwości który pedał nacisnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
wiem z pewnych żrudeł że to wina ciężaruwki pokój jego duszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie wy sie ogarnijcie. zastanówcie się co piszecie.. zginął człowiek a was interesuje jak się pisze nazwe samochodu ? miał 29 lat, najpiękniejszy wiek. Zostawił dwójkę dzieci które do dziś modliły się o to żeby z tego wyszedł, kiedy ich tata leżał w kostnicy. Macie wy w ogóle jakieś uczucia? Znałam tego człowieka, i jego rodzine... Robicie sensacje z czyjegos nieszczęścia... pomyślcie co teraz czuje jego rodzina, jak czuje się żona . Nie wiecie to przynajmniej nie pierdzielcie takich głupot ! Odszedł wspaniały człowiek.. [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maleńka napisał:
weźcie wy sie ogarnijcie. zastanówcie się co piszecie.. zginął człowiek a was interesuje jak się pisze nazwe samochodu ? miał 39 lat, najpiękniejszy wiek. Zostawił dwójkę dzieci które do dziś modliły się o to żeby z tego wyszedł, kiedy ich tata leżał w kostnicy. Macie wy w ogóle jakieś uczucia? Znałam tego człowieka, i jego rodzine... Robicie sensacje z czyjegos nieszczęścia... pomyślcie co teraz czuje jego rodzina, jak czuje się żona . Nie wiecie to przynajmniej nie pierdzielcie takich głupot ! Odszedł wspaniały człowiek.. [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś nie wie co się naprawdę stało to niech nie pisze takich głupot. to była fajna rodzina najlepsza którą znałam Ś.P Tomka też znałam żeby ludzie byli taki jak on to na świecie było by super. ale niestety pan bug wybrał jego nikt nie zna czasu ani godziny. bug tylko zabiera tych co naprawdę są kochani i mili oraz nie odmówią pomocy drugiej osobie właśnie taka była ta rodzina .pan tomek był dla nas jak rodzina pomagał w trudnych hwilacha a nawet pocieszał nigdy nikomu nie odmuwił my kiedyś podszebowaliśmy od pani mareny i ś.p tomka pomocy a teraz musimy my im pomuc. a tak wogóle przyznajće się kto odmuwił hociaż dzieśątke rużańca za ś.p tomka . jak bym mjała jedno życzenie to bym wybrała żeby wrucić ten czas do tyłu NIECH JEGO DUSZA SPOCZYWA W POKOJU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moi rodzice poinformowani o tej tragedii przez ciotkę (to był nasz dalszy krewny), przekazali mi, że wracał z rodziną z Bałtowa, byli u rodziny z wizytą. podobno stracił panowanie nad samochodem przez podmuch wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominika napisał:
moi rodzice poinformowani o tej tragedii przez ciotkę (to był nasz dalszy krewny), przekazali mi, że wracał z rodziną z Bałtowa, byli u rodziny z wizytą. podobno stracił panowanie nad samochodem przez podmuch wiatru.
jeszcze lepsza wersja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zamiast pisać na forum to dziesiątek różańca byście za Niego zmówili.. Nie powinno się tak stać ! ;(( na zawsze w naszych sercach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry drodzy Panstwo, alr to juz sie komedia zaczyna robic i znow zamiast zadumy i wspolczucia powstal szum i afera taki typowy dla naszego narodowego charakteru przepraszam osoby, ktore naprawde odczuly ta tragedie, choc mysle, ze takim nie w glowie siedzenie w internecie w tej chwili eh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Coście się uczepili. Macie zamiar coś napisać konkretnego to napiszcie, a nie brandzlujecie klawiaturę pierdołami... Pani Anno i Pani Anno... sratatata
Oboje napisali coś konkretnego - tyle tylko, że jesteś za głupi, żeby to zrozumieć. Oboje stosują formy zwracania się do siebie przyjęte powszechnie wśród białych ludzi - tyle tylko, że jesteś zbyt prymitywny i pozbawiony elementarnej kultury, żeby to zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie w czwartek pogrzeb Tomka uszanujcie rodzinę. Znam ich osobiście zarówno Marzena jak i śp. Tomek to wspaniali ludzie zawsze pogodni uśmiechnięci szczęśliwi widać było że się kochali.Ciężko pracowali żeby coś mieć czegoś się dorobić i zrobili dużo niestety tragedia. Serdeczne współczucie a zarazem WIECZNY ODPOCZYNEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=302257
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie przestańcie już pisać te głupoty, jutro jest pogrzeb Tomka, proszę uszanujcie to. Myślę że nie chcieli byście widzieć tego jaj jego córka go dziś głaskała po twarzy- niestety już po raz ostatni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosman napisał:
I Bogu dzięki, że nic im się nie stało. Ale co to są te "dziecią"?
To dziecią" to jest dzieciom.Wielu internautów tak pisze, braki w nauce j.polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the best napisał:
jak ktoś nie wie co się naprawdę stało to niech nie pisze takich głupot. to była fajna rodzina najlepsza którą znałam Ś.P Tomka też znałam żeby ludzie byli taki jak on to na świecie było by super. ale niestety pan bug wybrał jego nikt nie zna czasu ani godziny. bug tylko zabiera tych co naprawdę są kochani i mili oraz nie odmówią pomocy drugiej osobie właśnie taka była ta rodzina .pan tomek był dla nas jak rodzina pomagał w trudnych hwilacha a nawet pocieszał nigdy nikomu nie odmuwił my kiedyś podszebowaliśmy od pani mareny i ś.p tomka pomocy a teraz musimy my im pomuc. a tak wogóle przyznajće się kto odmuwił hociaż dzieśątke rużańca za ś.p tomka . jak bym mjała jedno życzenie to bym wybrała żeby wrucić ten czas do tyłu NIECH JEGO DUSZA SPOCZYWA W POKOJU .
Człowieku czy ty sobie jaja robisz z pięknej polszczyzny.Gdzie do szkoły chodziłeś,że nie umiesz paru zdań napisać bezbłędnie.Bug to jest taka rzeka a Bóg to istota najwyższa.Wstyd tylebłedów w tekście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...