Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Puław: Zginął kierowca volkswagena

Utworzony przez kinol, 22 kwietnia 2011 r. o 09:22 Powrót do artykułu
To już kolejny tego typu wypadek i na obwodnicy Puław -kierowca Golfa pewnie też w przedziale wiekowym 18- 25 lat ? Idiotom nie potrzeba wojny oni na drogach się powybijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeden młody jeździ lepiej jak nie jeden stary tak tylko się przyjeło ze młody to wariat i gna tylko po drogach byle szybciej takie pier******* o szopenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejterzy beda hejtowac, ciekawe co by bylo jakby to byl kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian (((((((((((((((((((( [*] [*] :///////////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krycha... ;(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat on gnał, i wiem to na pewno, jak i jego kolega za nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje z tymi kierowcami.Niespełna 2 tygodnie temu zginął 59 letni facet teraz znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
nie jeden młody jeździ lepiej jak nie jeden stary tak tylko się przyjeło ze młody to wariat i gna tylko po drogach byle szybciej takie pier******* o szopenie
Jak takie pier****** to dlaczego statystyki pokazują,że najwięcej sprawców kolizji drogowych jest wśród mlodych kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krycha [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kris napisał:
nie jeden młody jeździ lepiej jak nie jeden stary tak tylko się przyjeło ze młody to wariat i gna tylko po drogach byle szybciej takie pier******* o szopenie
w kazdym badz razie ten stary kierowca nauczony doswiadczeniem jezdzi z pewnoscia ostrozniej i statystyki tez to pokazuja. nie musze dodawac ze jest to wazniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
w kazdym badz razie ten stary kierowca nauczony doswiadczeniem jezdzi z pewnoscia ostrozniej i statystyki tez to pokazuja. nie musze dodawac ze jest to wazniejsze.
niekoniecznie ostrozniej ale napewno praktyka i rozwaga duzo daje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem obwodnia tuż przed wypadkiem i byłem tam jeszcze mnie wyprzedził ten golf wolno nie jechal. Chwalił sie na radyjku że ma dwie paki na liczniku niestety daleko nie zajechał.Szkoda chłopaka. Pozdrowienia dla tego jego kolegi który spie####ił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj że Cię kocham i kochać będę z dziećmi na zawsze :)Tęsknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena przyjmij kondolencje. Niedawno chrzciny a teraz.... Krystian był fajnym kolegą. TRZYMAJ Się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jelopie z tym komentarzem na temat cb radia EDEK to sie uderz czyms ciezkim w to czolo pajacu z tira jechalem przed nim i wcale nic takiego nie mowil kretynie wiem bo tam bylem pozatym nigdzie nie spierdo...matole ale skad ty mozesz wiedziec i zachowaj te uwagi dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Ty jelopie z tym komentarzem na temat cb radia EDEK to sie uderz czyms ciezkim w to czolo pajacu z tira jechalem przed nim i wcale nic takiego nie mowil kretynie wiem bo tam bylem pozatym nigdzie nie spierdo...matole ale skad ty mozesz wiedziec i zachowaj te uwagi dla siebie
A z jaką szybkością jechaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myslisz?? ja jechalem tyle ile trzeba ,a ile jechal nie wiem!!! Nie bylo mnie przy tym ale sadzac po wszystkim to stanowczo za duzo. Wielki żal smutek i tragedia...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WSZYSTKICH MĄDRYCH NA TYM FORUM.......ZASTANÓWCIE SIE CO WY PISZECIE......CZY KAŻDY Z WAS JEST TAKI ŚWIĘTY I NIGDY NIE JECHAŁ SZYBKO SAMOCHODEM.... TAKI GRZESZEK MA KAŻDY Z WAS NA BANK NA SWOIM "CZYŚCIUTKIM" SUMIENIU JAK KAŻDY KIEROWCA NA TYM POPIEPRZONYM ŚWIECIE ..... WYPOWIADA SIE TU KIEROWCA Z 47 LETNIM STAŻEM I RŻNIE MĄDREGO - NIECAŁY ROK TEMU TAKI WLASNIE DOSWIADCZONY KIEROWCA TIRA ZABIŁ MI KOLEGE I JEGO 2 LETNIE DZIECKO (SIĘGAŁ PO LEKI PODOBNO I WJECHAŁ PROSTO NA ICH AUTO TAAAAKI BYL WŁASNIE DOSWIADCZONY)....WYPADEK TO WYPADEK .....ZDARZA SIE KAŻDEMU...TYLKO NIEKTÓRZY MAJĄ WIĘCEJ SZCZĘŚCIA NIŻ MIAŁ KRYSTIAN....PRÓCZ DZIECIAKÓW I MILENY MAŁO MIAŁ TEGO SZCZESCIA OSTATNIO W SWOIM ŻYCIU ( ten kto go znał dobrze o tym wie) http://youtu.be/w2XL2rz04pU KRYSTIANOWI [*] BĘDZIESZ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH MAŁOLACIE ;( KINGA, RAFAŁ, CYPRIAN.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moze na zlodzieji tez bedziemy przymykac oko bo kazdy z nas kiedys cos ukradl. Bardzo madrze Kinga. A jakby rozmaslil twoja rodzine na przejsciu to pierwsza bys krzyczala: "morderca". Dobrze, ze ten nieodpowiedzialny człowiek nikogo innego nie zabil. Dla rodziny tragedia, dla innych nauczka. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...