Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Puław: Zginął kierowca volkswagena

Utworzony przez kinol, 22 kwietnia 2011 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Jak się jedzie 200 km/h to takie są efekty. Polscy kierowcy jeżdżą beznadziejnie. Maja parę koni pod maską i piłują je bez zastanowienia jak zobaczą tylko kawałek dobrej drogi. Zresztą co się dziwić. Jak się dobrej drogi na co dzień nie widzi, to jak się ją zobaczy, człowiek głupieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, że wisi mi to, że jakiś idiota ginie na własne życzenie.... jedyne czego szkoda, to ci, których on pozabija przy okazji, ci niewinni jadący np. z naprzeciwka, albo ci stojący akurat na poboczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co Emoton, niedobrze się robi jak się czyta twój opis. znałam tego człowieka i wiem jak wielką tragedią dla rodziny jest jego śmierć. Wydaje mi się że nie znając człowieka nie masz prawa nazywać go idiotą bo akurat K. był kochającym synem i odpowiedzialnym ojcem. I zgadzam się z opinią Kingi. Ciekawe jakim Ty jesteś kierowcą skoro masz tak dużo do powiedzenia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malaga napisał:
wiecie co Emoton, niedobrze się robi jak się czyta twój opis. znałam tego człowieka i wiem jak wielką tragedią dla rodziny jest jego śmierć. Wydaje mi się że nie znając człowieka nie masz prawa nazywać go idiotą bo akurat K. był kochającym synem i odpowiedzialnym ojcem. I zgadzam się z opinią Kingi. Ciekawe jakim Ty jesteś kierowcą skoro masz tak dużo do powiedzenia?!
Rzeczywiście był zajebiście ODPOWIEDZIALNYM ojcem. Ciekawe gdzie była ta miłość i odpowiedzialność jak tak zapier***ał. Nie wiedział jakie mogą być konsekwencje? Nie pomyślał, że jeden błąd i dziecko nie ma ojca? Zabił się przez własna głupotę i NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem jak by taka tragedia przytrafiła się w twojej rodzinie czy też byś pisał deb***.Sam jesteś deb***em pisząc takie słowa i widać jakimś beznadziejnym ku***..em. Też znałam tego chłopaka i wiem że nie jechał jak szalony wiedząc że w domu czeka na niego Rodzina a zwłaszcza dwójka maluśkich dzieciątek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla Mileny !!! Wszyscy mamy w sercach żal i smutek !!! Co za tragedia dla całej rodziny tyle nieszczęścia !!! Na zawsze w naszych sercach KRYSTIAN !!! (kuzynka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam okoliczności wypadku kolesia też nei znałem ale jadąc z obwodnicy są bodajrze 3 znaki nakazujące zwolnić do 40 km jest ostry zakręt nie wierze w to że zachował ostrożność bo jak by tak było by szczęsliwie dojechał do domu. Chyba ze wracał z jakiejś dalekiej podróży i zasnął za kierownicą to zmienia całkowicie postać rzeczy. ps. dla niektórych powinni postawić tam " leżącego policjanta" wtedy może było by mniej wypadków lub odgrodzić na zakręcie oda pasy ruchu żeby pojazdy jadący z nadmierną prędkością uderzały w barierke a nie zjeżdzały na przeciwny pas ruchu zagrarzając innym uczestnikom ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
Ciekawa jestem jak by taka tragedia przytrafiła się w twojej rodzinie czy też byś pisał deb***.Sam jesteś deb***em pisząc takie słowa i widać jakimś beznadziejnym ku***..em. Też znałam tego chłopaka i wiem że nie jechał jak szalony wiedząc że w domu czeka na niego Rodzina a zwłaszcza dwójka maluśkich dzieciątek ...
Taaaak, samochód sam przyśpieszył, sam wyleciał z drogi. To nie kierowca jest winny, to samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla Rodziny. R.I.P Krystian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milenko, całym sercem jesteśmy z Tobą, trzymaj się Kochana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy żalu i głębokiego współczucia dla całej Rodziny (teraz w tych trudnych chwilach wszyscy musimy być silni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znalem goscia to fakt ale co mnie zawsze zadziwnia jak ktos zginie moze i wy zauwazyliscie to zawsze ginie wspanialy maz,ojciec,kolega nikt ze znajomych nic innego nie napisze a ten wspanialy maz i ojciec co robil o 3 nad ranem ? wracal z pracy,delegacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracał z zakupionym samochodem do domu... pojeżdził sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia napisał:
Kibice Unii współczują rodzinie. Odszedł dobry piłkarz [*]
KOCHANI KIBICE UNII!!!!!!!!!!!!! wspołczujecie....OK...ale minął miesiąc a Wasz "WSPANIAŁY" KlUB UNIA NIE ZROBIŁ NIC ABY POMÓC MILENIE !!!!! może najwyższa pora pokazać,że istnieją w Polsce nie tylko "KIBOLE" ZADZIAŁAJCIE.......I POKAŻCIE ŻE NAPRAWDĘ PAMIĘTACIE KRYSTIANA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESLI KLUB NIC NIE ZROBIL JAK PISZE GOSC TO MOZE ZAWODNICY CHCIELIBY ZAGRAC MECZ PRZYJACIELSKI A KASE ZE SPRZEDAZY BILETOW PRZEKAZAC DZIECIOM KRYSTIANA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry pomysł z tym meczem. Krystiana wypadek to była tragedia dla Mileny i Dzieci. Zostawił ich bez niczego. A każdy grasz jej sie teraz przyda. Do boju UNIA BEŁŻYCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieje ze po meczu będzie jednak jakiś komentarz, fajnie by było gdyby chlopaki zagrali, pewnie nie tylko sami kibice by przyszli ale też przyjaciele, rodzina i znajomi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...