Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W którym miejscu był wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem minute po autobusie i nie wygladalo mi to na zderzenie,a na uderzenie z tylu w przyczepke,ktora sie zlozyla i wbila w bok meganki.Osobowka zostala zepchnieta do rowu,a przyczepka zlozyla sie,uderzajac w bok megane.W autobusie wypadla szyba i przud sie pogniotl.Jechaly nim dzieci.Nie wygladalo,by komus stalo sie cos powaznego.Od razu zatrzymalo sie kilka samochodow i wzywano pomoc.Ja nie moglem tego zrobic,bo moje dziecko i tak juz plakalo od kilkunastu km .Nie moglem wiec byc uzyteczny,wiec pojechalem w dalsza droge Wypadek mial miejsce ok 3-4 km od Zyrzyna.Nie znam tamtejszych wiosek,w kazdym razie to jeszcze przed wioska z tymi malymi bloczkami(po PGR?) jadac od strony Zyrzyna.To mi wygladalo,ze jadac z gorki osobowka zahamowal(moze nie mial swiatel sprawnych w przyczepce),a autobus wbil sie moze nawet i bez hamowania...Na szczescie to nie czolowka i do tragedii nie doszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie udzielil pomocy napisał:
Jechalem minute po autobusie i nie wygladalo mi to na zderzenie,a na uderzenie z tylu w przyczepke,ktora sie zlozyla i wbila w bok meganki.Osobowka zostala zepchnieta do rowu,a przyczepka zlozyla sie,uderzajac w bok megane.W autobusie wypadla szyba i przod sie pogniotl.Jechaly nim dzieci.Nie wygladalo,by komus stalo sie cos powaznego.Od razu zatrzymalo sie kilka samochodow i wzywano pomoc.Ja nie moglem tego zrobic,bo moje dziecko i tak juz plakalo od kilkunastu km .Nie moglem wiec byc uzyteczny,wiec pojechalem w dalsza droge Wypadek mial miejsce ok 3-4 km od Zyrzyna.Nie znam tamtejszych wiosek,w kazdym razie to jeszcze przed wioska z tymi malymi bloczkami(po PGR?) jadac od strony Zyrzyna.To mi wygladalo,ze jadac z gorki osobowka zahamowal(moze nie mial swiatel sprawnych w przyczepce),a autobus wbil sie moze nawet i bez hamowania...Na szczescie to nie czolowka i do tragedii nie doszlo.
Pczywiscie przod,a nie przud Wypadek mial miejsce ok 9.40-9.50...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...