Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek quada w Puławach: 6-latek jest ranny

Utworzony przez MK, 15 maja 2011 o 15:17 Powrót do artykułu
Pewnie dawajcie dzieciom na komunię quady, a później tylko w szpitalu będziecie siedzieć i modlić się żeby tylko dzieciak wyzdrowiał! Quadem tak samo jak motorem i innymi pojazdami trzeba UMIEĆ jeździć a nie wystarczy kupić "bo co sobie jego koledzy pomyślą i nie będą się z nim chcieli bawić jak mu nie kupimy".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zapewne rodzice będą obwiniać właściciela obrzeża schodów - nie chciałbym być na jego miejscu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziękuje ci tato - zawsze chciałem mieć "kłada"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na siłę niektórzy rodzice chcą mieć "KUBICĘ" w rodzinie. Baty im się należą. Po prostu są głupcami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głupota dorosłych nie zna granic - kupują dzieciom "zabawkę", a później lament i zgrzyt zębów. A d...na Środa jeszcze podpuszcza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naukę jazdy quadem należy rozpoczynać na dużych równych przestrzeniach i niedopuszczalnym jest aby jedenastolatek miał pasażera i to młodszego od siebie..Temu dziadkowi skopałbym pewną część ciała ,ponieważ wykazał się głupszym od tych dzieciaków- kompletny brak wyobraźni co dziadkowi nie przystoi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kupujesz quada,bo tak ,przemyślana decyzja obojga rodziców? Po pewnym czasie idziesz w kondukcie żałobnym za małą bialutką trumienko chce ci się wyć pytasz się dlaczego,dlaczego on za co,świat masz rozdarty na części,mdlejesz z bólu po stracie pierworodnego i zastanawiasz się DOPIERO o swoich mądrych posunięciach z zakupem>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>?Przepraszam za tak drastyczny scenariusz ale morze to da do myślenie niektórym rodzicom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Quad to nie samo zło, podobnie jak wiatrówki, rowery, rolki, łyżwy czy wiertarka i młotek – te przedmioty nie są złe same w sobie. Ileż frajdy może dać dziecku jazda Quadem, ale trzeba to robić z rozsądkiem!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tam quad zafundować dzieciakom merola 300 to byłaby jazda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: