Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Gołębiu. Bus z pasażerami wypadł z drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 11:18 Powrót do artykułu
Droga drogą ale zwyczajnie prywatni przewoznicy każa na czas jezdzić żeby się mieścić w czasie,więc kierowcy pędzą jak szaleni jakby niekiedy wory z kartoflami wiezli,stąd i skutki że są wypadki i ocieranie sie o śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki były,są i będą NIESTETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze. Autobusy mają ograniczniki prędkości i więcej jak 100km/h nie pojadą. Po drugie. Każdy rozkład jazdy hest zatwierdzony przez urząd marszałkowski, gdzie średnia prędkość wynosi ok 60 km/h w związku z tym kierowca nie ma celu jechać przed czasem, gdyż straci zarobek na pasażerach, których w domniemaniu nie zabierze. Po trzecie. Nikt nie wziął pod uwagę, że kierowca np. mógł zasłabnąć za kierownicą? Po czwarte. Ciekawe ilu z Was hejtujących tu posiada uprawnienia na autobus i ma pojęcie o tej pracy? Ale durne komentarze łatwo przychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś Mlody podobno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denaturat jest mocny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy busików jeżdżą bardzo dobrze- ot wypadek i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tymi busami i wiem jak jeżdżą kierowcy... na tym odcinku droga jest bardzo nierówna a kierowcy nie zważając na to jadą 100 km/h. Te busy nigdy nie przyjeżdżają zgodnie z rozkładem, zawsze są opóźnione więc kierowcy muszą nadrabiać na trasie. Nie wiem jaka była przyczyna tego wypadku ale sądzę że nie dostosowanie prędkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę busikami codziennie ,dość często akurat tą godziną i o tej godzinie w której wydarzył się wypadek to kierowca ma na przejazd 40 minut,więc mówienie że się spieszył bo miał mało czasu????!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywają opóźnienia ale one podyktowane są warunkami na drodze szczególnie w zimie rano jak od Wisły wieje i mamy lodóweczkę,lub jak złapie nas pociąg na przejeździe itd...W samolotach tez zdążają się opóźnienia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga prosi sie remontu od dawna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę wypadek z udziałem Stanbusa był tylko kwestią czasu. Jeżdżę tymi busami i powiem tylko, że strach nimi jeździć. Panowie, a zwłaszcza jeden jeździ tak jak gdyby brał udział w wyścigach a nie wiózł pasażerów. Może teraz czegoś się nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeżdżę codziennie ze Stanbusem i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super mamy weekend!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarkowy kociamber przelatał przez droge...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha no w końcu piwko?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to dlaczego stracił panowanie - bo za***ał. spytajta się pasażerów, to wam powiedzą. droga krzywa, kręta i na nasypie. bus lekki nie jest i trochę waży. jak się bujnie na wyboju to trudno to potem utrzymać na jezdni gdy się jedzie za szybko.... jak zwykle 100 dochodzeń, a zawsze proste odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcielista PKS-ów, woleliśta chodzić gdzie taniej - to mata busy. W PKS-ach może było i wolniej - ale bezpiecznie. A w tych waszych busach to pozatrudniali szczyli co jeżdżą jak by jechali przez wieś swoim 20-sto letnim BMW. Zapominają, że ludzi wożą, że bus ciężki, że nie tak sterowny jak ich wiejska Beemka.... to tak w skrócie, dla opisu sytuacji, coby jasność była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FOKA idź się wykąp ty wiejski PKSsowski expercie - ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to był wypadek i co tu filozofować.Każdemu niestety możne się przydarzyć!Ale droga do Dęblina jest fatalna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomogę poszkodowanym w uzyskaniu wysokiego odszkodowania, oraz zapewnię bezpłatną opiekę i poradę prawną. Zapraszam do kontaktu gdzie przedstawię kancelarię i wszystko wyjaśnię 517 214 148
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...