Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Końskowoli, trzy osoby ranne

Utworzony przez mordotymoja, 23 lutego 2011 o 18:22 Powrót do artykułu
Psy, psy.... Pies zostanie psem. Wypadek zdarzył się na skrzyżowaniu Lubelskiej z Pożowską, a policja była tak skrupulatna, że na Rondzie Wyszyńskiego w Puławach wszystkich kierowali na Żyrzyn, nawet mieszkańców ul. Kolejowej, Końskowoli, Rud.... Ręce opadają... myślenie boli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Sreberkiem" stali... Jakaż strata dla policji taki flagowy pojazd wystawieć do kierowania ruchem, zamiast kosić złych kierowców...hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli tak było to niezły żart! Myślenie boli!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wszyscy jesteście bohaterami i narzekacie siedząc przed monitorem komputera, gdy jesteście anonimowi, a w konfrontacji z policją wszyscy "klękacie" jak przy konfesjonale.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą wypadek zdarzył się na skrzyżowaniu ul.Lubelskiej z Pożowską a "BEZMYŚLNY" oficer dyżurny Policji Puławskiej zablokował drogę Puławy -Końskowola-Kurów a można było ruch puścić np. ulicą Kurowską i wyjazd Wschodnią lub dalej przez Chrząchów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rudi - jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, a może tylko jesteś policjantem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POMOC DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W TYM WYPADKU W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA. KONTAKT TEL. 507 837 989
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: