Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kurowie: Cysterna przewróciła się na drodze

Utworzony przez Marta, 19 lipca 2011 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Co przewoziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Co przewoziła?
Martuniu przewoziła MAKULATURĘ ta cysterna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawił Ci ten koment humor? Nie musisz drwić, jeśli wiesz to po prostu napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta, a co może przewozić cysterna. Dziewczyno, ogarnij się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fido- nie czepiaj się! Jest różnica, czy cysterna przewozi mleko, czy gaz płynny... A poza tym, ta cysterna leży w miejscu, gdzie kiedyś stał dom, w który wjechała inna ciżęarówka. Zakręt paskudny, ale kierowca NA PEWNO jechał powoli i ostrożnie, dostosowując prędkość do warunków na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł, a potrafisz napisać konkretnie.Przestanę wtedy drążyć. Jedno słowo i po sprawie-jeśli to takie proste i oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurów ma wspaniałą ulicę przez środek-to jego jedyna atrakcja pozdro dla p.kozaka bo ma sklep w ryzykownym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Paweł, a potrafisz napisać konkretnie.Przestanę wtedy drążyć. Jedno słowo i po sprawie-jeśli to takie proste i oczywiste.
Gaz, kierowca za szybko wlecial w zakret zaczelo go wozic, probowal wyratowac i polozyl cysterne walac nia w kabine Ciagnika siodlowego DPD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ciężarówka się w tym miejscu wyłożyła , ciekawy zakręt tam jest. Takim driverom co myślą ,że jadą osobówką i nie zdają sobie sprawy z masy auta ( bo jest czysto ), powinni od razu zabierać prawko na 5 lat na duże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i niech ktoś mi powie że budowa S 17 z ominięciem tego zakrętu jest bez sensu. Jeżdżę tamtędy co najmniej 6 razy w miesiącu i to nie pierwszy taki wypadek. Myślicie, że dlaczego wyburzyli tak połowę kamienicy co stała na zakręcie ? - bo ciężarówka z burakami nie wyrobiła się na tym zakręcie i w nią wjechała (widziałem na własne oczęta). Mam nadzieję, że Pana Grabarcyzka spotka tam kiedyś taka przygoda jak mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żorż napisał:
no i niech ktoś mi powie że budowa S 17 z ominięciem tego zakrętu jest bez sensu. Jeżdżę tamtędy co najmniej 6 razy w miesiącu i to nie pierwszy taki wypadek. Myślicie, że dlaczego wyburzyli tak połowę kamienicy co stała na zakręcie ? - bo ciężarówka z burakami nie wyrobiła się na tym zakręcie i w nią wjechała (widziałem na własne oczęta). Mam nadzieję, że Pana Grabarcyzka spotka tam kiedyś taka przygoda jak mnie
To były dwa różne wypadki.Ten z burakami leżał koło przejścia dla pieszych. a w dzisiejszym przypadku to nie był gaz ,bo ewakuowaliby ludzi, cysterna była pusta.Oczywiście fido i pawel widzieli to od razu ,bo ich komentarze pasują do wszystkiego i niczego, znawcy tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie cysterna tylko cementowóz - i tylko tym wozi się cement
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to był tylko nieszczęśliwuy zbieg okoliczności? Kierowca na pewno jechał ostrożnie i zgodnie z przepisami i panującymi warunkami. Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju? Bo to, że śpieszyło mu się do mnie nie dociere i absolutnie nie przemawia na jego korzyść. Taka wywrotka nie bierze się z tego, że najechał na kapsel. Lepsze drogi, ciekawe ile to zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?" Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rita napisał:
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?" Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
Myślę oczywiście myślę. Ale także obserwuję to co dzieje się na drogach, zwłaszcza styl jazdy niektórych kierowców poj. ciężarowych, zwłaszcza w terenie zabudowanym. Czy uważasz jednak, że doszło do poślizgu tylko z winy warunków i "krzywej" drogi? Nie ma przecież śniegu, pewnie nie było plamy oleju. Kierowca takiego pojazdu MUSI myśleć, np zwolnić na łuku. Ostatnio modne hasło "wal po osobówce" też nie daje ci nic do myślenia? Kierowca nie wypadł przez przypadek, on go sprowokował! Więc wsiadając do kabiny był i jest nadal (z takim stylem jazdy) potencjalnym zabójcą. Jaka kara? Żadna! Po raz kolejny zada pytanie: Jak drużka... Ja nie mam za co przepraszać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądało to dużo niebezpieczniej, dobrze, że nie było tak jeszcze najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie było ślisko - woda + piach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rita napisał:
"Tylko pech, że nikogo tam nie było na chodniku, bo może on ten kierowca z rana chciał swoją jazdą kogoś pozbawić życia, tak dla sportu lub poprawienia sobie nastroju?" Musisz chyba być nienormalny pisząc w taki sposób!!! Można rozumieć że jak Ty byś prowadził samochód i wpadł w poślizg na tym zakręcie to szkoda że nie stałoby kilka osób to byś ich od razu zabrał na drugi świat ale wtedy byś tłumaczył że to nieszczęśliwy wypadek, złe drogi i chwila nieuwagi-i byś był w porządku??? pomyśl zanim coś napiszesz na forum!!!
Słuchajcie, jest sposób aby takie zdarzenia nie miały miejsca. Dostałem fajną stronkę i poznałem swoją datę. Teraz wiem, że tego konkretnego dnia należy na siebie uważać. Zapraszam na http://poznajdate.com Odważycie się???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacą Ci za reklamę tej idiotycznej strony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...