Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pisze się "wczesnym". DW jak zwykle na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,w czesnym'' - zatrudnijcie w końcu dziennikarzy co ,,umiom pisać w polska język''albo chociaż zaktualizujcie sobie słownik WORDA !!! ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginął człowiek a czopki o ortografii zniknijcie stąd won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarap cwele napisał:
zginął człowiek a czopki o ortografii zniknijcie stąd won
To jest gazeta, a nie pogrzeb. Dziennikarz ma pisać poprawną polszczyzną, a jeśli sam nie umie, to trzeba go nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który z tych pseudo dziennikarzy potrafi poprawnie pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja czytam to i ciągle to samo sie powtarza w kilku zdaniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak ci empatii nauczycielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie jaki to był model audi, to ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja stoje przy drodze i nikt sie mnie nie boi dobrze jest tylko wtedy jak robota skonczona zdjecia wyslane pieniazki pobrane ehh zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
ktoś wie jaki to był model audi, to ważne
audi a4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ew napisał:
audi a4
a kolor audi może srebrny? to ważne..;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie był srebrny kolor.Cienie audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemne tzn;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolor audi to ciemny granatowy metalik a chłopak miał maksymalnie 22lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak, który zginął w tym wypadku to mój kuzyn Marcin 22l.To wielka tragedia dla naszej rodziny Panie świeć jego duszą ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciąż nie mogę w to uwierzyć (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeć Panie nad jego duszą ;( [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę powiedzieć ze uczestniczyłem w tym wypadku to ja dzwoniłem po karetkę i policje a naj gorsze jest to ze widziałem jak uchodzi z niego życie i nic nie można było z tym nic zrobić bo zanim przyjechała karetka było już za późno jesli mozna to chcialbym wiedziec kiedy i gdzie bedzie pogrzeb. bo tez chcialbym go porzegnac [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pogrzeb będzie prawdopodobnie w sobotę, miejscowość Kozia Góra, gmina Wierzbica, powiat Chełm to około 100km od Kurowa, wsparwie szczegółów proszę pisać na kloca@wp.pl.
BoGuS napisał:
mogę powiedzieć ze uczestniczyłem w tym wypadku to ja dzwoniłem po karetkę i policje a naj gorsze jest to ze widziałem jak uchodzi z niego życie i nic nie można było z tym nic zrobić bo zanim przyjechała karetka było już za późno jesli mozna to chcialbym wiedziec kiedy i gdzie bedzie pogrzeb. bo tez chcialbym go porzegnac [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo coś o okolicznościach wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...