Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Łopatki. Nie żyją dwie osoby

Utworzony przez gosc, 27 grudnia 2013 r. o 22:48 Powrót do artykułu
A kto zginął w wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zginął w wypadku?
Liczysz że imię i nazwisko podadzą czy o co ci chodzi? Ludzie zgineli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
gratuluję składni i ortografii. Współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej informacji i zdjęcia http://www.lublin112.pl/lopatki-dwie-osoby-nie-zyja-po-zderzeniu-dwoch-aut-zdjecia/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
Weź gimbazo wracaj do książek inie wtrącaj się w sprawy dorosłych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory system gimnazjum zwane mnie nie dosięgnął ale guwniarzy jeżdżacych furami tak do książek wracaj lepiej Ty i do kodeksu z przepisami ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie sie co piszecie to jest tragedia , a czyja wina kto to wie napewno kierowca tira powie że to niego wina zmarli tego nie powiedzą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...
kuń to jesteś ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie już szczekać..."specjaliści" od prawidłowej jazdy i analitycy wypadków w jednym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest bardzo niebezpiecznie.Tiry zapieprzają środkiem.Ale takiego kolosa jak scania trudno wyminąć na łuku.Ciągle są wypadki z udziałem tirów.Tyle że ten z tira wychodzi cało!!!A umarli ----milczą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 kierowca tira powie że to niego wina zmarli tego nie powiedzą
 analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
Gówniarze do szkoły nauczyć się pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolno gówniarze jechali..wszystko.kierowca tira winny nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście żałośni gówno wiecie o miejscu wypadku i o ofiarach a zakręt nie jest az tak nie biezpieczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie wiecie co piszecie fakt ze młodzi jadą szybko ale i tiry za....p bo są wielkie moim zdaniem wina jest jak i kierwcy tojoty tak i wina tira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.
Skąd możesz wiedzieć jak szybko jechali? I nie, nie musiałby tak skończyć, gdyby nie wpadł w poślizg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsultacje z odszkodowań powypadkowych w pracy w rolnictwie w szkole zapraszam 506-949-326  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...