Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Łopatki. Nie żyją dwie osoby

Utworzony przez gosc, 27 grudnia 2013 o 22:48 Powrót do artykułu
A kto zginął w wypadku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto zginął w wypadku?
Liczysz że imię i nazwisko podadzą czy o co ci chodzi? Ludzie zgineli
0
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
0
Wspolczucia dla rodzin ale szybciej trzeba jechac albo lepszym autem. Guwniarze bez wyobrazni. Jedzjezdze czesto z 20 miesiecznym dzieckiem a co by bylo gdyby kolo mnie stracili panowanie.ale i ten wypadek nie nauczy niczego guwniarzy bez wyobrazni.ja sie ich nie zaluje.
gratuluję składni i ortografii. Współczucia dla rodzin
0
Wiecej informacji i zdjęcia http://www.lublin112.pl/lopatki-dwie-osoby-nie-zyja-po-zderzeniu-dwoch-aut-zdjecia/  
0
Weź gimbazo wracaj do książek inie wtrącaj się w sprawy dorosłych..
0
Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...
0
jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.
0
Chory system gimnazjum zwane mnie nie dosięgnął ale guwniarzy jeżdżacych furami tak do książek wracaj lepiej Ty i do kodeksu z przepisami ruchu drogowego
0
ludzie zastanówcie sie co piszecie to jest tragedia , a czyja wina kto to wie napewno kierowca tira powie że to niego wina zmarli tego nie powiedzą  
0
Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...
kuń to jesteś ty
0
przestańcie już szczekać..."specjaliści" od prawidłowej jazdy i analitycy wypadków w jednym...
0
Tam jest bardzo niebezpiecznie.Tiry zapieprzają środkiem.Ale takiego kolosa jak scania trudno wyminąć na łuku.Ciągle są wypadki z udziałem tirów.Tyle że ten z tira wychodzi cało!!!A umarli ----milczą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
 kierowca tira powie że to niego wina zmarli tego nie powiedzą
 analfabeta
0
Gówniarze do szkoły nauczyć się pisać.
0
wolno gówniarze jechali..wszystko.kierowca tira winny nie jest
0
jesteście żałośni gówno wiecie o miejscu wypadku i o ofiarach a zakręt nie jest az tak nie biezpieczny
0
ludzie nie wiecie co piszecie fakt ze młodzi jadą szybko ale i tiry za....p bo są wielkie moim zdaniem wina jest jak i kierwcy tojoty tak i wina tira
0
jak się jedzie na takim zakręcie ponad 150 km to szkoda bardzo. każdy by tak skończył.
Skąd możesz wiedzieć jak szybko jechali? I nie, nie musiałby tak skończyć, gdyby nie wpadł w poślizg.
0
konsultacje z odszkodowań powypadkowych w pracy w rolnictwie w szkole zapraszam 506-949-326  
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: