Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Łopatki. Nie żyją dwie osoby

Utworzony przez gosc, 27 grudnia 2013 r. o 22:48 Powrót do artykułu
Wszyscy jacy mądrzy uszanujcie rodzine u ich ból każdy wie jak było był i widział i teraz mądre w dupie byliście gowno widzieliście więc skończcie temat uszanujcie rodzinę znam ich i wiem jak bardzo cierpią i oby nikomu z was nic takiego się nie przytrafiło spoczywajcie w spokoju panowie (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to nie ma co rozdrapywać ran.Młodzi...nie ich pora jeszcze była...pozostał żal smutek...Mogli żyć,mogli cieszyć się młodością...Mam jedno pytanie......................czy napewno Bóg istnieje?Jeżeli tak.....To dlaczego zabiera nam to co naicenniesze???Pozostawia ból każe nam cierpieć???DLACZEGO?????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest.. fura grubo powyzej 200 kuni, tylny naped i nieszczescie gotowe...
140 i naped na przod :P Toyota Celica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteście żałośni gówno wiecie o miejscu wypadku i o ofiarach a zakręt nie jest az tak nie biezpieczny
juz byl tam wypadek rok temu. naszczescie nikomu zbytnio nic sie nie stalo, wiec nie wiem czy taki bezpieczny ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zakręt nie jest niebezpieczny,to dlaczego są tam wypadki? :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę i bliskich proszę o kontakt askrzypek12@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...