Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Parafiance: Kierowca opla trafił do szpitala

Utworzony przez jurek, 31 października 2011 r. o 06:53 Powrót do artykułu
Renault Magnum to samochód osobowy?,więcej staranności w pisaniu informacji. A kierowca niestety zmarł w szpitalu.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wiesz o śmierci kierowcy ??widziałem wypadek i dosyć nieciekawie to wyglądało astra uderzyła centralnie bokiem od strony kierowcy w magnumkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ralph napisał:
skąd wiesz o śmierci kierowcy ??widziałem wypadek i dosyć nieciekawie to wyglądało astra uderzyła centralnie bokiem od strony kierowcy w magnumkę.
Wiem bo byłem w szpitalu jak go przywieżli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kim był ten chłopak? mój kumpel jezdzil takim autem, nie moge sie z nim skontaktowac. Boże żeby się nie okazało ze to On
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kim był ten chłopak? mój kumpel jezdzil takim autem, nie moge sie z nim skontaktowac. Boże żeby się nie okazało ze to On
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek - niech Ci tam będzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...