Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"(...)Zginęli kierowcy obu samochodów, (...) Ich relacje są rozbieżne z zeznaniami świadka, kierowcy samochodu, który widział całe zdarzenie (...)" - wiadomo, że jest to wielka tragedia - ale panie redaktorze - przeczytaj tekst ze dwa razy zanim go puścisz (najlepiej ze zrozumieniem)
  Człowieku, włącz myślenie. Chodzi o kierowcę jeszcze innego - trzeciego auta - który zgłosił na policję że widzial zdarzenie bo akurat jechał tam w tym czasie i był świadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie są świadkowie, to są sprawcy wypadku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wiecie skąd byli ci 15-o latkowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie są świadkowie, to są sprawcy wypadku ...
Człowieku! Chwyć topór i poucinaj im głowy.BYŁEŚ, WIDZIAŁEŚ, WYDAŁEŚ WYROK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt jest faktem gnoje w wieku 14-15 lat puszczone nocą samopas,  dzieje sie to nagminnie gdzie rodzice pytam? jakie jest to wychowanie brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiadomo jeszcze, czy zachowanie rowerzystów przyczyniło się do wypadku - ich relacje są rozbieżne z zeznaniami świadka, kierowcy samochodu, który widział całe zdarzenie".  Był więc ŚWIADEK - kierowca innego samochodu! W czym problem Olo?  Przeczytaj tekst jeszcze raz ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No naprawde, same niewinątka. Zapomnialo sie ognisk za czasów gimnazjum, poznych powrotów. A teraz wyzywaja od najgorszych i dzieciaków i rodziców. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem jak było bo nie byłem na miejscu zdarzenia, ale jakby rowerzyści jechali zgodnie z przepisami, do tego mieli przynajmniej dobre oświetlenie samego roweru nie mówiąc już o kamizelkach odblaskowych to kierowca busa miałby czas na to by odpwiednio wcześniej zareagowac, a sami przyznacie że bardzo trudno jest dostrzec rowerzystę czy pieszego w nocy na nieoświetlonym fragmencie drogi. Do tego banda gnoji jechała na pewno pod wpływem alko, bo o talkiej godzinie i to jeszcze z imprezy to na trzeźwo niczego tam nie szukali. A poza tym to brawa dla rządu dajcie pieszym i rowerzystom na głowę wejśc kierowcom. Powiem tylko że jeden durny przepis mówiący o tym że rowerzysta jadący prosto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu jeśli będzie miał miejsce by stanąc obok nas spowodował w pierwszym miesiącu w samej Warszawie wzrost wypadków śmiertelnych o 600% ale przecież który z urzędasów przyzna się, że popełnił błąd. To tyle ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieliło ich w tym busiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...