Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a do czego ma się przyznawać kierowca ratraka,on prowadził pojazd specjalistyczny,a że reporter dla lepszego zdjęcia pod nie wszedł? Nie szukajmy jelenia w kierowcy,sprawdżmy zachowanie reportera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po jaką cholerę reporter wszedł w pole działania ratraka?? Zrobił to na własną odpowiedzialnośc i oskarżanie kierowcy urządzenia jest bezpodstawne. Do czego ma sie przyznać kierowca ratraka? Wiadomo jednak, że trzecia władza nie odpuści i niewinnny człowiek zapewne będzie płacił ofierze....Szkoda jednego i drugiego.
0
Na ulicy ludzie mówili że kierowca ma szansę że go uniewinnią bo poszkodowany nie był z TVN . Do dziś nie wiem o co im chodziło .
0
po co tam wlazł
0
Kierowca nie musiał widziec reportera, reporter musiał widziec ratrak.
0
Panie Redaktorze, a skąd Pan wie, że to cyt "ratrak najechał na Grzegorz ...", a czy przypadkiem nie było tak ? - "Grzegorz S. wszedł pod nadjeżdz-żający ratrak" ?
0
czemu nie przepuszczacie wpisów wskazujących winę reportera,to on dla lepszej fotki wlazł pod ratraka.czy dlatego że on z mediów to trzeba zniszczyć kierowcę ratraka?
0
...tylko naiwniak czepia się ratraka. Ratrak jest mszyną specyficzną, osoby postronne muszą zachowywać szczególną ostrożność...Reporter chciał mieć newsa...
0
to dziennikarz powinien się przyznać ,że nie był ostrożny i wlazł pod ratraka
0
żałosne jest po polskie państwo - wymiar sprawiedliwości działa pod presją pismaków i wszystkich ,którym się wydaje. Po pismak wpieprzył się pod maszynę i to on powinien ponieść odpowiedzialność za szkody moralne kierowcy .
0
wydawało mi się że DzW to poważna gazeta, nie zatrudnia pismaków. Jednak myliłem się, nie wezmę więcej tej gazeciny do rąk.
0
To operator obrazu a nie reporter.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: