Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Rykach: trzy osoby ciężko ranne

Utworzony przez as, 6 marca 2010 r. o 12:17 Powrót do artykułu
Jechałem przez KURÓW i nie widziałem żadnego wypadku. Natomiast widziałem w Rykach. Pozdrowienia dla nie zorientowanego dziennika wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurów to powiat puławski a dlaczego wypowiadał się rzecznik policji w Rykach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie... i mnie zastanawiało co do tego Ryki mają No ale najwyraźniej dziennikarze po raz kolejny popis dają i jakieś błędne informacje podają tak jak to as napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE SĄ DZIENNIKARZE - ALE OSZOŁOMY - PISZĄ ABY PISAĆ ---i to nie poraz pierwszy KANTUJĄ----PROSTAKI BEZ STUDIÓW DZIENNIKARSKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wypadek był w Rykach, powiat Rycki. Dziennikarzyno, popraw tytuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek czyżbyś został super rzecznikiem na dwa powiaty jak to dobry jesteś prawie jak super technik. Strasznie to wygląda straszydło a rozbity samochód to rozbity jeszcze wiele przed tobą. Pozdrowienia dla techników z Ryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...