Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK WIDAĆ NA NAGRANIU POLICJANTOM WYPRZEDZANIE NA PODWÓJNEJ CIĄGŁEJ NIE JEST OBCE ZATRZYMANIE POJAZDU W MIEJSCU NAJMNIEJ DO TEGO ODPOWIEDNIM, TO CLOU NAGRANIA - JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU W PUŁAWSKIEJ POLICJI PRACUJĄ JESZCZE GORSZE TUMANY NIŻ W M I L I C J I
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jesteś idiotą czy z policji?
0
Kretynie a głuchy jesteś i nie słyszysz ze radiowóz jedzie na sygnalach? Nie wiem jakim baranem trzeba być nieuku żeby pisać takie komentarze!
0
nie znęcajcie sie nad gimbusem ,ojca ma alkoholika  ,matka k..,to .no ..wiecie co za jedna  ,to i dopiero sie uczy pisać drukowanymi dużymi literami genetyka sie nie udała ,a nie mandat 700 tylko zrobić w KK że jest kandydatem na morderce ,za powiedzmy 7 lat w pace i kara by była ,a na 7 stów to sie wys..ć co najwyżej może ze smiechu
0
guest,widziałem wiele bez muzgów ,ale z takim jak ty jeszcze się niespotkałem
0
guest,widziałem wiele bez muzgów ,ale z takim jak ty jeszcze się niespotkałem
więcej ortografów nie mogłeś zrobić?
0
Strasznie został ukarany. Od dziś wiedząc o tym fakcie już nikt nigdy nie ośmieli się pojechać choćby 10km/h więcej niż nakazują znaki czy przepisy, tak dużą karę dostał. Chwała wam dobrzy policjanci, że daliście mu solidną nauczkę.
0
Kuźwa, więcej tych Ukraińców w Lublinie! Już im się wydaje, że wszystko im wolno. Jaka to okropna nacja, jacy ludzie, że aż się nie chce mówić. A wszystko to przez tą ich szkołę na którą ktoś tam zgodził się przed laty, po co i w jakim celu był ten wytrych? I wypłacano im po 1 tys. zł stypendium, a naszym po 200 zł z naszych podatków. Mieli to zrefundować, a do dnia dzisiejszego chyba grosz żaden nie wpłynął. I to trwa już kilkanaście lat. Jaki pożytek z tego ma Lublin?
0
Znowu młody.... zawsze młody. Jednak Testosteron im do łba uderza....
0
może teraz bedzie można jak ziobro zrobi przepisy z antkiem,że takiego gnoja z ukrainskiej kacapii bedzie można zastrzelić i zostawić w rowie żeby zgnił,no kto to bydło wschodnie wpuścił do polski? czas już na tę swołocz najwyższy
0
Toż to szok !! a przecie taka bida na Ukrainie , aż kopaczka dała im 100 baniek euro....
0
za takie numery na drodze powinien stracic prawo jazdy i byc doprowadzony nastepnego dnia do sadu!
0
za takie numery na drodze powinien stracic prawo jazdy i byc doprowadzony nastepnego dnia do sadu!
nie do sądu tylko paszołvon na ukraine na donieck ,następnego dnia dostałby kulku w łeb i po sprawie,a tak sie bujaj z chamem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: