Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrosną nowe bloki w Poniatowej

Utworzony przez 12, 24 stycznia 2008 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Brawo Poniatowa i Pani Burmistrz, miasto skazane na wymarcie jednak się rozwija, zaorać Opole Lubelskie i przyłączyć do Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie Poniatowa należy do powiatu Puławy. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciesze sie z tego ze w Poniatowej powstana nowe bloki tylko nie wiem czy kazdegp bedzie na nie stac!!!!!!!!Mieszkania i tak sa bardzo drogie a za nim powstanie pierwszy blok minie troche czasu a i ceny pojda w gore i co wtedy ma zrobic przecietny Kowalski ktory marzy o swoim m????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nowe bloki, tylko pewnie dla tych co nie płacą za mieszkania powinni zbudować jakieś baraki, bo ja mam 530 zł opłat (mieszkanie, światło, gaz, telefony, internet) a zarabiam 900, reszte mam na życie, mam 13 letnią córkę, już znudziły mi się naleśniki i placki kartoflane, ale za mieszkanie płacę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha placki ziemniaczane? do roboty lepiej idz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
haha placki ziemniaczane? do roboty lepiej idz
Słusznie, do roboty, już kopią fundamenty pod bloki! Brawo nasza "WŁADZUCHNA"! Grunt to dobra promocja a ciemnota każdą głupotę kupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słusznie, do roboty, już kopią fundamenty pod bloki! Brawo nasza "WŁADZUCHNA"! Grunt to dobra promocja a ciemnota każdą głupotę kupi!
Tak właśnie brawo władzuchno!Aby się chwalić umią co chcą zrobić, lepiej niech sie pochwalą jak zrobią!Papier wszystko przyjmie tylko jak jest naprawdę!? A gdzie te obiecane korty, boiska???.....???kiedy te obiecanki były wyrażane...i co????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowianin napisał:
Tak właśnie brawo władzuchno!Aby się chwalić umią co chcą zrobić, lepiej niech sie pochwalą jak zrobią!Papier wszystko przyjmie tylko jak jest naprawdę!? A gdzie te obiecane korty, boiska???.....???kiedy te obiecanki były wyrażane...i co????
Obiecanki były przed wyborami a terez załatwiają własne interesy! Najciekawszym ostatnim pomysłem burmistrzów jest wyrzucenie działkowiczów z ul. Szkolnej i sprzedanie terenu koledze z za miedzy z Henina! Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!! Emeryci dostana podobno odszkodowania za uprawiane przez wiele lat działeczki pracownicze średnio po okolo 800 zł!!!! PODŁOŚĆ!!!!!!!!! Popamiętamy wam ten wyczyn bardzo długo - w wyborach nie dostaniecie naszych głosów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te bloki coś nie rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedredre napisał:
i gdzie te bloki coś nie rosną
Coś kolego nie dowidzisz lub nie chodzisz przez osiedle "Gołębiowskiego", kopią już pod fundamenty. Z pewnością jeszcze w tym roku wprowadzą się nowi lokatorzy do własnego "M"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomiędzy tymi blokami należy postawić śmietniki, tak jak to zrobiono przy jednej z najładniejszych ulic Starego Osiedla. Zapraszam Panią Burmistrz do spaceru po ulicy 11 listopada. Ohyda! Jak ktoś mógł pozwolić na coś takiego. Zeszpecone miasto. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...