Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysłali chorego do domu, zmarł przed wyjściem. Lekarze odpowiedzą za śmierć pacjenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 13:14 Powrót do artykułu
DO "zdecydowanie nakłady na psychiatrię trzeba zwiększyć ": Na OIOM monitor był czarno biały. Trzy osoby zapewne nie były specjalistami. Osoba czwatra musiała być specjalistą i dostrzegła zawał. Nie mam pojęcia o liczbie specjalistów na dyżurze, ale jeśli napisałem błędnie, to nie znaczy, że z mojego powodu "..." . To było do mnie, nie do ogółu. Dlatego masz wy..., przeje... i przepie... . I po kiego kindybała mi podskakujesz? Wszyscy umrzemy albo naturanie albo nienaturalnie. Chirurdzy mogą być zupełnie niewinni. Czy napisałem, że są winni? A może chesz, abym trzaskał nazwiskami? Podaj tu swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza wypowiedź, to "może poszedł zator i zmarł, chirurg czy dr nie jest pogromca śmierci, wypadki i starość dalej ludzkości dotyczy ". A nie jakieś prowokacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest szpital geriatryczny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że się spotkali: cierpiący nieszczęśnik i jego śmierć. Śmierć zawsze należy do zmarłego, bez względu na to, kto ją posłał po żywego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadują, niech się denerwują, niech na siebie plują, niech się nie radują, niech się bluźnierstwami oczarowują, niech się wyluzują. Czy po każdego człowieka którego nie ma wśród żywych przyszła inna śmierć? Czy po każdego żywego człowieka przyjdzie inna śmierć? Czy ten nieszczęśnik zmarł z powodu wycieńczenia organizmu? Czy ten nieszczęśnik zmarł z powodu niewydolności oddechowej płuc? Czy śmierć przysłana po żywego człowieka powraca wraz z nieboszczykiem tam, skąd ją posłano? To był rok 1686 - może ktoś kogoś wpuścił w maliny? Czy powyższe wpisy są od członków ŁAWY PRZYSIĘGŁYCH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RP dane zdanie może być pozbawione sensu, podczas gdy w USA dałoby się ustalić jego wartość logiczną. Generalnie chodzi o: pieniądze, wywoływanie niepokoju wśród ludzi, szczucie głupimi mądrych, ... ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich teraz mamy lekarzy. Gówniana diagnoza i śmierć pacjenta. Wszystko po łebkach, bez pełnych rzetelnych badań. I dlaczego to tak? Bo chcieli zaoszczędzić? A może są niekompetentni? A może są po prostu leniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to jest szpital geriatryczny ?
On już zdechł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rem napisał:
Ten szpital sam umrze mając takich lekarzy,bo nikt cięrzko  chory  nie  uzyska pomocy na chirurgi czy gdzie indziej.Po co go ratowac?Skoro ludzi  w nim  się  nie ratuje.
Ciężko chory analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje prawdopodobieństwo, iż zrozpaczeni najbliżsi ofiary nie będą szczędzić środków na profesjonalną neutralizację konowalskich współsprawców śmierci tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam ten daremny szpital?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest szpital!! To Puławska Umieralnia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to dali popis z tym pacjentem i tak psy na nich wieszaja to jeszcze teraz gdy chcą poparcia od mieszkańców puław w sprawie szpitala. napewno i mieszkańcy i rada powiatu da poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawic kardiologię,neurologie, połozniczy i wewnętrzny i wystarczy.po co bawić się w wielka klinike z długami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... urologia to też porządny oddzial należy go ocalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zgadzam  się  ja  regulanie korzystam  z  urologii w  szpitalu  w  pulawach  i  nie  wyobrażam  sobie  jeżdżenia do  Lublina.  Skoro tski  dobry  oddzial  jest  na  miejscu  -  czysty ,  nowoczesny  z  dobrymi  specjalistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...