Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super. Lepiej późno niż wcale :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super. Lepiej późno niż wcale :)
no niekoniecznie. teraz to już całkowicie inny a wręcz obcy człowiek
0
Przy dzisiejszej pomocy dla chorych rodzina zapewne skacze ze szczęścia, że przybył im nowy podopieczny.
0
Czlowieku, co Ty wypisujesz za glupoty, to jest czyjes dziecko... nie wazne ile lat minelo i czy jest zdrowy czy chory, na pewno jego matka byla bardzo szczesliwa gdy sie dowiedziala ze zyje. Nie masz pojecia co sie czuje w takich sytuacjach, z cala pewnoscia rodzina czekala na takie wiesci
0
po ponad 20 latach na policyjnym komputerze zatrybił WIN - 95 TO WIELKI SUKCES POLSKIEJ POLICJI
0
Przy dzisiejszej pomocy dla chorych rodzina zapewne skacze ze szczęścia, że przybył im nowy podopieczny.
Bardzo współczuję twojej rodzinie, powinny się modlić o to żeby nigdy nie musieli na ciebie liczyć
0
Lubliniec – miasto w województwie śląskim, siedziba powiatu lublinieckiego. Położone nad rzekami Lublinicą oraz Małą Panwią, historycznie na Górnym Śląsku. I PUŁAWY?????????????????
0
Skoro zaginął w Celejowie, to sprawę prowadzi puławska policja. A że znalazł się aż w Lublińcu? Bywa.
0
po ponad 20 latach na policyjnym komputerze zatrybił WIN - 95 TO WIELKI SUKCES POLSKIEJ POLICJI
Ja wywnioskowałam, ze dopiero teraz pobrano materiał genetyczny od matki. Ja pierniczę, od dawna są robione takie badania, dlaczego dopiero teraz???
0
sukces policji nadzwyczajny! jeśli w takim tempie szukają zaginionych to wymiękam...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: