Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzięła resztę, potem oddała, ale bez 100 zł. Oszuści ze sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 12:45 Powrót do artykułu
no kto, to przecież romowie wyrażnie to widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego,popularna w latach 90 tzw.przewałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 100 zł to nawet nie wykroczenie ... czy się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stówka do stówki i rezydencja jak Potockich :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygany co w Puławach nie jest nowością a dniem powszednim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jak Cygan wchodził do sklepu, albo pojawiał się na targowisku, to był alarm i każdy uważał. Młodzi o tym nie wiedzą, no to się nauczą. A za naukę się płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygany, przecież wiecie dobrze gdzie są w Puławach mili imigranci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że Cygany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta pani ładna ale na handlare sie nie nadaje. oddaje pieniądze nie przeliczając ile jej dala cygana ? to pewnie nie pierwsze manko tej pani :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że ciapate cygany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci co jeszcze nie zostali zintegrowani za 270 tys i potem prawie 3 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, tyle różnych filmów i zdjęć różnych złodziejów i oszustów było i po raz pierwszy trafili się Cyganie. Do tej pory sami Polacy-złodzieje byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to cyganie , jak nic złodziejskie mordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciapata baba i jej cwel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to stary cygański numer, moja koleżanka straciła kasę w ten sam sposób, tyle że w Lublinie. Inny dużo bardziej niebezpieczny numer cyganów to wejście do domu, najczęściej gdzie mieszkają starsi ludzie, w chwili gdy jedna osoba "pokazuje" koc lub inną dużą rzecz zasłaniając, druga osoba kradnie to co w zasięgu wzroku. Tak załatwili moją babcię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudasy w akcji !zlapac i lapy up.........lić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać, że to Rumuni lub Bułgarzy. Coraz więcej tych brudasów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary numer cyganów!W Warszawie pracowałem na stacji paliw to non stop próbowali zrobić w bambuko i niektórzy się dawali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILKA DNI TEMU CZYTAŁEM POPŁAKIWANIA NAD CIĘŻKIM LOSEM ROMÓW * EW. CYGANÓW - POPRAWILI SOBIE O 100 ZŁ - PUŁAWSKA POLICJA ZA GŁUPIA I ZBYT SKORUMPOWANA BY OKRADZIONY ODZYSKAŁ PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Numer stary jak świat. Kto pracuje w handlu ten wie. Ostatnio cyganka się zdziwiła gdy próbowała mnie przerobić. Powiedziałem jej, że zwrotów nie ma :) Przyszła po towar to kupiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...