Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panowie komendanci i sierżanci z ruchu drogowego ta wasza wojna do niczego nie prowadzi wszyscy w KPP Puławy z was się śmieją jesteście obiektem drwin nawet na mieście o was huczy. Na tej wojnie jesteście wszyscy przegrani to już widać. Oficer chce dopiec sierrzantowi i na odwrót. Zastanówcie się Panowie co wy robicie jesteście jak te dzieci w piaskownicy.Przykre ale prawdziwe życzę wam roztropności i rozumu bo tego drugiego nawet na rentgenie nie stwierdzono. Może któregoś uraziłem to przepraszam ale pisze to co myślę. Jedna rada zakopcie miecz wojenny bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze obywatele jeździli na milicjantach i policjantach, opluwali ich itd. Był to i jest zawod nielubiany przez spoleczeństwo. Trudno zrozumieć dlaczego sami policjanci dodatkowo walczą sami z sobą. Zamiast się wspierac kopią pod sobą dołki i piszą głupie anonimy. Większośc z nich nie dorosła do munduru i zmilitaryzowanego trybu życia. Zwykłe dzieciaki którym dało się władzę. Może to wina szefostwa że nie potrafi zdyscyplinować podległych policjantów. Komendant czy zastępca powinien być chłop z jajami a nie osoba która wszystkich PRZEPRASZA I DZIEKUJE BOJAC SIĘ IM PRZECIWSTAWIC. Dla mnie to pośmiewisko i brak kompetencji. Dlatego też funkcjonariusze KPP robią co chca nie mając nad sobą nadzoru. Sam jestem policjantem KPP i widzę że jest coraz gorzej. W ruch drogowym atmosfera beznadziejna- komendant nie reaguje. W plutyonie chcą służb 12 godzinnych i płaczą że mają po 11 nocek w miesiącu komendant brak reakcji. Pobieraja wysokie pobory a nie chcą angażować się w służbie. Bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczera prawda nic dodać nic ująć ciekawe kto rzuci pierwszy granat do tego szamba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze obywatele jeździli na milicjantach i policjantach, opluwali ich itd. Był to i jest zawod nielubiany przez spoleczeństwo. Trudno zrozumieć dlaczego sami policjanci dodatkowo walczą sami z sobą. Zamiast się wspierac kopią pod sobą dołki i piszą głupie anonimy. Większośc z nich nie dorosła do munduru i zmilitaryzowanego trybu życia. Zwykłe dzieciaki którym dało się władzę. Może to wina szefostwa że nie potrafi zdyscyplinować podległych policjantów. Komendant czy zastępca powinien być chłop z jajami a nie osoba która wszystkich PRZEPRASZA I DZIEKUJE BOJAC SIĘ IM PRZECIWSTAWIC. Dla mnie to pośmiewisko i brak kompetencji. Dlatego też funkcjonariusze KPP robią co chca nie mając nad sobą nadzoru. Sam jestem policjantem KPP i widzę że jest coraz gorzej. W ruch drogowym atmosfera beznadziejna- komendant nie reaguje. W plutyonie chcą służb 12 godzinnych i płaczą że mają po 11 nocek w miesiącu komendant brak reakcji. Pobieraja wysokie pobory a nie chcą angażować się w służbie. Bo po co.
   
Zawsze obywatele jeździli na milicjantach i policjantach, opluwali ich itd. Był to i jest zawod nielubiany przez spoleczeństwo. Trudno zrozumieć dlaczego sami policjanci dodatkowo walczą sami z sobą. Zamiast się wspierac kopią pod sobą dołki i piszą głupie anonimy. Większośc z nich nie dorosła do munduru i zmilitaryzowanego trybu życia. Zwykłe dzieciaki którym dało się władzę. Może to wina szefostwa że nie potrafi zdyscyplinować podległych policjantów. Komendant czy zastępca powinien być chłop z jajami a nie osoba która wszystkich PRZEPRASZA I DZIEKUJE BOJAC SIĘ IM PRZECIWSTAWIC. Dla mnie to pośmiewisko i brak kompetencji. Dlatego też funkcjonariusze KPP robią co chca nie mając nad sobą nadzoru. Sam jestem policjantem KPP i widzę że jest coraz gorzej. W ruch drogowym atmosfera beznadziejna- komendant nie reaguje. W plutyonie chcą służb 12 godzinnych i płaczą że mają po 11 nocek w miesiącu komendant brak reakcji. Pobieraja wysokie pobory a nie chcą angażować się w służbie. Bo po co.
Strzał w 10. Ptak nie nadaje się na swoje stanowisko. Głupi uśmiech i calkowity brak umiejętności rządzenia zasobami ludzkimi. Tak rzadzić umie każdy nawet konserwator budynku KPP. Służba leci a on nie ma swojego zdania i ulega każdemu kto do niego przyjdzie z pretensjami. Szacun Komendancie ale jesteś mocny. Niedługo mu na głowę wejdą. I jak mozna mieś szacunek do takiego PKAKA. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie sie wyjasnilo o co chodzi w KPP. Przedszkole, zerówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ TO BYŁA PSIARNIA A TERAZ JEST CH...NIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że góra nadal nie rozumie co tak naprawdę się dzieje w KPP Puławy cały czas myślą jak zachować swoje stołki nie tędy droga panowie. Władza nie jest dana na zawsze zapamiętajcie to sobie, i tak jak w demokracji ktoś przyjdzie i wam to odbierze musicie się z tym pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak będziesz na emeryturze będzie kogo ........................................ w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Policjanci zostali oczyszczeni z wszystkich zarzutów, mogli na zwolnieniu na inne schorzenie robic prawo jazdy. PO DRUGIE BARANIE LBY nie ma nigdzie w ustawie o policjize warunkiem pozostania w drogowce jest prawo jazdy jat A!!!! Jest to przekroczenie uprawnien jezeli k9mendant dal im taki warunek pozostania w ruchu.jeden z komendantow miejskich w lublinie do tej pory nie ma prawa jazdy kat. B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze pisza lu lizidupy z tej komendy. Jakbyscie mogli to byscie zezarli swoje gowno.sprzedawczyki jebane zerknujcue w lustro z tym bystrym co robi oczy wazki w komendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy plecak sie tak wypowiada, jak ty. Żałosne. Muchy cie musza lubic, zawsze siadaja na kupie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...