Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił psa, a swojej matce groził śmiercią

Utworzony przez Ala, 14 czerwca 2009 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Frajerze szkoda, że się nie zmierzyłeś z równym sobie albo z silniejszym od siebie.Tylko buraki wyżywają się i znęcają nad zwierzętami i rodziną. Darmozjadzie ja to bym tobie pod opiekę nawet szczura nie zostawiła. Stary chłop 27 lat i on psa zamordowywał bo się schlał jak świnia i coś mu tam nie pasowało. Jak nie umiesz pić alkoholu to wodę z kałuży chlej. Dla takiego jak ty to szkoda słów. I jeszcze jednego szkoda, że jak pójdziesz siedzieć to będziesz żarł za nasze podatki. Ten pies był biedny bo miał takiego durnego właściciela. I na pewno był mądrzejszy od ciebie tylko był bardziej bezbronny. Wiesz może sam weź przywiąż się jakimś łańcuchem- cwelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super komentarz Ala! zgadzam się. btw. w tekście jest błąd zwierzę wróciło SAMO a nie samE;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego powinien zaistniec ogólnopolski rejestr osób skazanych za znęcanie się na zwierzętach, podobny do tago, który funkcjonuje w bankach. Jeśli juz kary za znęcanie się nad zwierzętami są śmiesznie niskie, i nawet takich sądy nie chcą wymierzać, nalezy zapobiegac temu aby tacy "ludzie" mieli zwierzęta. Jak w bankach: nie potrafiłeś spłacic jednej pożyczki nie dostaniesz drugiej, tak ze zwierzętami: nie potrafiłes zająć się jednym - nigdy nie będziesz miał drugiego. Zwłaszcza na wiochach, gdzie zwierzę traktowane jest gorzej niż przedmiot, bo samochód to jeszcze wieśniak od czasu do czasu umyje i zrobi mu przegląd. Jak jeden z drugim wieśniak dostanie taką karę to z czego będzie żył? I zakaz ten powinien automatycznie objąć wszystkie osoby pozostające w jednym gospodarstwie, aby zapobieć przekrętom. Możę to jest sposób na takich barbarzyńców. Od wielu miesięcy słychac że posłanka Mucha "coś" robi w sprawie zwierząt, i jakie sa rezultaty tych prac? Kilka zdjęć ładnej posłanki w schroniskach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za błąd, powinno być: "znęcanie się nad zwierzętami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko w rykach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dużo ruskiego spirytusy i śmigło zrywa-patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to nie pierwszy przypadek tego szaleńca (znęcanie się nad rodziną, zabicie psa itd)- to są przecież zamknięte zakłady dla umysłowo chorych i tam należy kierować takich wariatów. Izolować od społeczeństwa, bo następnym razem wariat nie zabije jedynie psa ,ale jakiegoś przypadkiem napotkanego człowieka....Tak na marginesie-grozi mu 5 lat, ciekawe ile z tego odsiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wóda już co niektórym już całkiem łby zlasowała. Temu tutaj zlasowała dokumentnie, że już więcej nie ma co lasować.... po prostu deb***. Ja bym mu rypną dożywocie, bo jak wyjdzie za 5 lat zabije następne zwierzę, albo i nie.... zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego upi....!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak ,ja mu pomogę tylko niech mi go dadzą na 7-dni ,wyperswaduję mu wszystko tak -że nawet sobie w przyszłości nie zrobi krzywdy ,tylko 7 dni i wszyscy będą zadowoleni łącznie z podatnikami bo jak skarzą to- coś- to żreć dostanie z naszych podatków no nie !.U mnie wyniesie to taniej bo nic żadnych dopłat więc propozycja uczciwa .A swoją drogą czy tam gdzie ten idiota rozrabia nie ma nikogo z j.....same wydmuszki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...