Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Puławy - z myślą o nowych spółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy - raj dla malkontentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy - raj dla malkontentów.
powiedział najbardziej zapracowany radny dyktafon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej siedzieć cicho, nic nie mówić bo inaczej układ robi z ciebie albo oszołoma albo malkontenta. Wszystkim nam ust nie zamkniecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za układ i kto to ci wy? oczywiście podzielny kraj na my - ci lepsi i wy ci gorsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy już bardzo dobrze wiecie jaki to układ. Sami dzielicie nasz Naród na lepszy i gorszy. Swoim nas traktowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadal nie wiem jakim "wy" mam być a ty jakim "onym". Nie bój się i dopisz do siebie literki partyjne swojego przywódcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam po hasłach jak w kieszeni bida...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadżety promocyjne.... dobre. Ale mi nagroda, opaska na rękę, albo notesik... Jak robiliśta stronę internetową to prawie 100 000 wydaliście, ale jak za was hasło wymyślą, to długopisy rozdajeta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Puławy - z myślą o fotografach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy miasto dla staruszków, więc zmierzajmy w stronę nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...