Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadźgał zięcia i zadzwonił po policję

Utworzony przez gosiaa, 23 września 2008 r. o 09:22 Powrót do artykułu
coś strasznego do czego to dochodzi na tym świecie a co na to rodzina?? musieli się nieźle pokłócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był wspaniały człowiek.Zawsze pomocny ,uczynny,życzliwy dla wszystkich.Szczere KONDOLENCJE dla RODZINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Marcina krótko, ale wystarczająco długo żeby potwierdzić słowa przedmówcy. Marcine pamiętamy [']['][']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze wpółczuje rodzinie zabitego, a przede wszytstkim jego żonie, to straszne co się stało...ludzie co się z nami dzieje...co musi sie wydarzyć żeby jeden człowiek zabijał drugiego???tylko Bóg ma prawo do odbierania życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez znalem Marcina niezbyt dlugo ale wydawalo mi sie ze znam go wieki!!! to byl super facet! nie moge uwierzyc ze mowimy o nim w czasie przeszlym! to jak zly sen! Nadal nie moge w to uwierzyc! Boze nawet nie wie co mam napisac! Dlaczego wlasnie ich musialo to spotkac? Byli tacy szczesliwi! Marcin zawsze bedziesz w naszej pamieci! Nie zapomnimy o Tobie! Kondolencje dla zony i rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...