Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapalił skręta i szalał na drodze

Utworzony przez alkito, 6 października 2010 o 11:25 Powrót do artykułu
Propagadna jest w mocy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hahaha i że co niby ? że marihuana była tego powodem ? Proszę mi tu bez bredni
0
To jak ktos jezdzi nie bierze sie z tego czy i ile wypali. Sam przyznal ze czul sie dobrze wiec taka jazda nie wziela sie z tego ze sie poczul gorzej Jakby jechal przepisowo to i czulby sie dobrze i nie czekal na rozprawe a juz przede wszystkim nikomu by sie nic nie stalo. Policja trabi wtedy jak juz cos sie stanie i okazuje sie ze palil maryche np i od razu zarzucaja ze to bylo powodem wypadku. DNO. Zmienic przepisy. Zalegalizowac maryche !!! A wy kierowcy koncentrujcie sie bardziej na jezdzie jak juz wsiadacie do samochodu...
0
Po joincie szalec na drodze? NIEMOZLIWE!!!PROPAGANDA!!!
0
Media robia tylko szum, psiarskie tez... nie chce mi sie wierzyć ze przez trawke łamał zakazy drogowe... bez palenia tez by złamał
0
Ja po kilku piwach też się dobrze czuję i mógłbym prowadzić auto, ale nie można i nie co pyszczyć tylko uznać fakt.Policja robi swoje i wie co robi, po to jest.A ćpunki niech sobie jarają w domu te chwasty i nie wsiadają do auta.
0
NIECH MI KTOŚ DA PRZYKŁAD ŻE TRAWKA KOGOŚ ZABIŁA???
0
ZIOłO TO JEST TO:) a nie jakieś chemikalia w dopalaczach. papierosy, piwo, wóda... wszytko wszystkim dostepne a zioło nie dlaczego?
0
to pewnie był jeden z tych pajaców co w sobote blokował ulice w lubinie... eheh a najlepsze sa tu komentarze cpunów, ze niby to jakas akcja przeciw palacym to gówno...odstawcie to, bo z waszych mozgów nic nie zostanie
0
ZALEGALIZOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!
0
a ciekawe czy po szalwi by nie zlamal przepisow?
0
Ilu pijanych kierowców szalało w tym samym czasie po całej Polsce? Nie to, żebym bronił tego typa, bo tak się nie robi, pijesz, ćpasz, to nie prowadzisz i koniec kropka, no ale i tak mamy w kraju znacznie więcej pijaków w samochodach. A alkohol dalej jest legalny... może czas go zastąpić Marysią? Chrzanić lobbystów alkoholowych, niech się przerzucą na uprawę konopi!
0
Marihuana uspokaja, więc jeżeli gościu szalał to nie przez skręta tylko przez to że jest idiotą. Równie dobrze można było napisać artykuł o dziecku w sklepie które oszalało przez lizaka... prymitywne i dla mnie żałosne. To nie marihuana powoduje patologie rodzinne, najwięcej wypadków samochodowych, agresje i niebezpieczne zachowania tylko alkohol... a ktoś demonizuje palacza zioła wgl nie znając opinni lekarzy, bo zakładają że to jest złe i kropka. To żałosne podejście... Nie pale, nie paliłem i nie mam zamiaru ale nie mam nic przeciwko palaczowi zioła, bo to absurd
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: