Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapalił skręta i szalał na drodze

Utworzony przez alkito, 6 października 2010 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Propagadna jest w mocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha i że co niby ? że marihuana była tego powodem ? Proszę mi tu bez bredni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak ktos jezdzi nie bierze sie z tego czy i ile wypali. Sam przyznal ze czul sie dobrze wiec taka jazda nie wziela sie z tego ze sie poczul gorzej Jakby jechal przepisowo to i czulby sie dobrze i nie czekal na rozprawe a juz przede wszystkim nikomu by sie nic nie stalo. Policja trabi wtedy jak juz cos sie stanie i okazuje sie ze palil maryche np i od razu zarzucaja ze to bylo powodem wypadku. DNO. Zmienic przepisy. Zalegalizowac maryche !!! A wy kierowcy koncentrujcie sie bardziej na jezdzie jak juz wsiadacie do samochodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po joincie szalec na drodze? NIEMOZLIWE!!!PROPAGANDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media robia tylko szum, psiarskie tez... nie chce mi sie wierzyć ze przez trawke łamał zakazy drogowe... bez palenia tez by złamał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po kilku piwach też się dobrze czuję i mógłbym prowadzić auto, ale nie można i nie co pyszczyć tylko uznać fakt.Policja robi swoje i wie co robi, po to jest.A ćpunki niech sobie jarają w domu te chwasty i nie wsiadają do auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH MI KTOŚ DA PRZYKŁAD ŻE TRAWKA KOGOŚ ZABIŁA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIOłO TO JEST TO:) a nie jakieś chemikalia w dopalaczach. papierosy, piwo, wóda... wszytko wszystkim dostepne a zioło nie dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pewnie był jeden z tych pajaców co w sobote blokował ulice w lubinie... eheh a najlepsze sa tu komentarze cpunów, ze niby to jakas akcja przeciw palacym to gówno...odstawcie to, bo z waszych mozgów nic nie zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZALEGALIZOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe czy po szalwi by nie zlamal przepisow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu pijanych kierowców szalało w tym samym czasie po całej Polsce? Nie to, żebym bronił tego typa, bo tak się nie robi, pijesz, ćpasz, to nie prowadzisz i koniec kropka, no ale i tak mamy w kraju znacznie więcej pijaków w samochodach. A alkohol dalej jest legalny... może czas go zastąpić Marysią? Chrzanić lobbystów alkoholowych, niech się przerzucą na uprawę konopi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana uspokaja, więc jeżeli gościu szalał to nie przez skręta tylko przez to że jest idiotą. Równie dobrze można było napisać artykuł o dziecku w sklepie które oszalało przez lizaka... prymitywne i dla mnie żałosne. To nie marihuana powoduje patologie rodzinne, najwięcej wypadków samochodowych, agresje i niebezpieczne zachowania tylko alkohol... a ktoś demonizuje palacza zioła wgl nie znając opinni lekarzy, bo zakładają że to jest złe i kropka. To żałosne podejście... Nie pale, nie paliłem i nie mam zamiaru ale nie mam nic przeciwko palaczowi zioła, bo to absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...