Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia! Tak bardzo zdewaluować związek Solidarność...mogą tylko agenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficer prowadzący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można pytać i już. Trzeba się zgadzać na wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam i widziałam na własne oczy. Pani Skwarek zgłosiła jako kandydata na przewodniczącego pana Piasecznego - dawnego SBka! Przecież to skandal! A później nawet na niego nie zagłosowała. Pani Skwarek nie ma pani za krzty honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziński uciekł najpierw z Polski, a potem z Poniatowej. Popytajcie ludzi to się dowiecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Osiak w Gołębiu już spalona ... a tak chciała być wójtem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wszystkim myślącym i spoza układu zamknąć usta. W radzie Puław szkalowanie i niszczenie Pana Maja. Za miedzą to samo robią z Panią Renatą. Szok do czego dojdzie. Odczekają chwile i zamkną ich w wiezieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się dziwić, skoro krajem rzadzi byly UBek Jarosław K. syn UBeka Rajmunda. Bo jak wyjasnić to, że Rajmund, AKowiec, wczasach, kiedy działacze AK gniją w więzieniach, dostaje wypasioną willę na Żoliborzu? Z kolei Jarosław, jako jedyny z opozycyjnych współpracowników Wałęsy, unika represji? UB rządzi krajem i wodzi was za nosy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Osiak w Gołębiu już spalona ... a tak chciała być wójtem :(
Dlaczego spalona??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STraciła stanowisko, bo W IMIENIU RADNYCH,BEZ ICH WIEDZY I ZGODY ZAŻĄDAŁA od związków zawodowych wyjaśnień dlaczego Brzezińskiego odznaczyli. Na stronie gminy jest jej pismo, jest odpowiedź związków- poczytajcie mili państwo. Elunia źle podpowiedziała, przekombinowała, bo zadać pytanie też trzeba umieć :) Może zażądajmy od pani Molendy wyjaśnień, za co miał wyrok jej mąż ;) Dorota Osiak powinna być zadowolona- chociaż weszła z Elunią w koalicję to stołek przeszedł koło nosa, bo koalicja inaczej ustaliła i trzeba się było podporządkować. WIdać było łezki i zdenerwowanie na pierwszej sesji w Gołębiu :) Jak się kończy wtykanie paluszków przez Elunię, to widać- w radzie, gminie, powiecie, domu środowiskowym w Górze, że o Klikawie nie wspomnę. Wszędzie kłótnie, waśnie, spory, dogryzania, oczerniania, kłamstwa.... A tyle, co ze swoją ekipą na Gołębiu nakłamali, to chyba nigdzie! Hubercik spalony, Teper spalony, Molendowa spalona- kto następny? Pani Elu- wróć do robienia zastrzyków- chociaż chyba szkoda pacjentów :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Molendowa- jaka nagonka na panią?!?!?!?! Chyba kobito gonionego z goniącym pomyliłaś! Mimo 4-letniego zasiadania w radzie nie umiała pani poprowadzić sesji, utrzymać na niej porządku, nie znała pani przepisów co nierzadko pracownicy i obecni na radzie pokazywali! Że o zachowaniu momentami żenującym nie wspomnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego spalona??
czyżby nowa J .D'Arc w GOŁĘBIU??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym toto towarzystwo się zajmuje? nie dość że jakiś bzdurny medal po uważaniu to jeszcze takie problemy, zawsze twierdziłem, że Polacy nie dorośli do demokracji, koślawią ją, przekształcają w farsę, to jest poziom gminny, ale na samej górze nie lepiej, bo to ta sama hołota, co nie ma obciachu i uwierzyła że jest zbawcą narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie pytaj złodzieja o jego zasługi ,bo Ty złodziejem zostaniesz.Jak się okazuje to solidarnościowe środowisko to najgorsza gangrena na polskim organiźmie ,oczywiście z TW BOLKIEM na czele.On teraz z ludzi biednych się naśmiewa! Jego też pytać nie można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie se medale a potem żebyście sami się nie wstydzili tych medali. Bo teraz Solidarność to coraz większy wstyd i smród. Piotra "Bałtyka" też pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zjeździe partii wstał delegat górników z kopalni Bytom i zadał pytanie: "Dlaczego w sklepie zakładowym nie ma szynki". Powiedziano mu, że odpowiedź otrzyma po przerwie. Po przerwie wstaje inny górnik i znowu pyta:"Jo jestem górnik z kopalni Brzeszcze i o szynka jo nie wrzeszcze, ino sie pytom,kaj jest ten górnik z kopalni Bytom".   Morał: Tak skończą wszyscy, którzy się będą jeszcze o coś pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nic nie ma o "przekręcie" Brzezińskiego z delegacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako sołtyska byłam na tej sesji i widziałam. Nikt nie wie za co ten medal. Przewodnicząca zapytała i tyle. Mam szwagra w Solidarności i on też nie wie za co Brzeziński dostał. Na stronie Solidarności też nie wyjaśnili!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno pytać o nic Brzezińskiego!! W Solidarności nawet nie wiedzą za co on dostał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność to wielka banda nierobów i sprzedawczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...