Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak wzięła 118 tys.  łapówki a zapłaciła 50 tys. poręczenia to jeszcze dużo jej zostało, ona winna oddać te 118 tys. + 50 zaplacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zderzyła się teoria z praktyką. Prawda pani dyrektor (z powołania pewnego P. płaza z PSL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury"...... Jakby wzięła to by sobie powieki podniosła u chirurga....." Oj plotki plotki lexus..... Lex... Us......kto z lekarzy w Puławach nie bierze , nie łyka kasy"......... Tzn. W spzoz w publicznej ....." Znam kilku co bez PLN. Pomogą na dwóch dłoniach zliczę"........... Dobrze ,że nie ma aury zimowej "......... Bo współczuje wszystkim co się połamali i trafią na puławską urazówkę"....... Szczęścia i powodzenia z ortopedami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w  pulawach wszyscy w szpitalu biora!!! to jeszcze stary szpital z komunistycznym nastawieniem do pacjenta.nie dasz to mozesz sie wykonczyc.jak dasz to przynajmniej ktos cos ci  MRUKNIE co ci dolega.ordynator Piekoś na zakaznym powinien juz dawno siedziec!!!!a pani dyrektor bronila jeszcze Piekosia jak sie jej donioslo.widac raczka raczke myje!!!!brawo cbs wreszcie sie za nich wzieliscie!!!!BRAWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Pierwsze o co pyta lekarz w szpitalu to: ... Gdzie pracujesz ? A po chwili pacjent sam już wie że bez "koperty" nic tu po nim. Puławski szpital ... miejsce przesiąkniętę na wskroś "nagatywnymi karalnymi" praktykami ... NIESTETY :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przewodnicząca komisji zdrowia w powiecie w poprzedniej kadencji Kłopotowska tak wychwalała panią dyrektor. Same ochy i achy. I tak popierała jej politykę, łącznie z tym co z kuchnią zrobiła. I co - o niczym nie wiedziała? Ale to takie środowisko wzajemnie poklepujące się po plecach. A sama Kłopotowska to też kobieta o różnych obliczach - ale o tym trzeba pytać w Janowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja,  na pusto to chirudzy mimo przewlekłej niedrożności przewodu pokarmowego,temperatury 35 stopni ,utraty wagi 10 kg w ciągu  mięsiąca,  zabrali  mi skierowanie  do  szpitala od  rodzinnego  i  zlecili ,,lecz  się  sam".Nic ci nie dolega,z tego co napisane na skierowaniu.                                                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kasy to nawet nie chcą gadać o przyjeciu na oddział nawet jak ktoś jest poważnie chory . Na korytarzach plkakaty nie biorę a prawda jaka jest kazdy wie. To jedzenie podłe i zimne a tyle bezrobotnych kucharek w Puławach ale po co swoim dać zarobić jak od obcych się weżmie kase. Sama niech to jje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital tonie w długach (podobno na nic nie ma) a taka pani ma odłożona 50 000 zaskórniaków (bo zapłaciła za wyjście z paki). I jak w tym kraju ma być dobrze? Kuźwa, pracuję od 1996 roku i nawet 5000 nie odłożyłem bo nie mam z czego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja .... W tyg. Powiśla.... Liz doopy... Jakie miny" bezcenne"..........redakcja Tygodnik Powiśla. ....ukłony"......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam krew utajoną w kale , utratę krwi bardzo słabą hemoglobinę . skierowanie na chirurgie w celu zdiagnozowania i leczenia . wsadzili palec w dupę , nie ma żywej krwi do domu . zdychaj człowieku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital tonie w długach (podobno na nic nie ma) a taka pani ma odłożona 50 000 zaskórniaków (bo zapłaciła za wyjście z paki). I jak w tym kraju ma być dobrze? Kuźwa, pracuję od 1996 roku i nawet 5000 nie odłożyłem bo nie mam z czego...
to kiepsko pracujesz bo odakadajac po 25zl miesięcznie mialbys te swoje 5000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...