Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ależ on się zna. Na  robieniu dobrego wrażenia. Do lansu pierwszy, do roboty ostatni. Na potwierdzenie, oryginalny wpis z fb o tym radnym, podpisany imieniem i nazwiskiem: ....ten facet to jedno wielkie nieporozumienie,dajcie spokój, kiedyś z nim rozmawiałam,na temat mieszkań komunalnych,mocny w gębie ale jak trrzeba coś to on z tyłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w naborach na stanowiska kierownicze z ostatnich lat, które wiszą na BIP-ie wymagania wobec wykształcenia kandydatów są ściśle doprecyzowane? Nawet specjalizacje na studiach zostały wskazane, jakie muszą mieć kandydaci. A w tym wypadku... "preferowane kierunki". A no dlatego, że głupio byłoby wpisac że kandydat ma być mgr teologii. A tak... przynajmniej się kwLifikuje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te konkursy robione są tylko po to by zamydlać oczy szarym maślakom? Napisane tak że każdy namaszczony może je wygrać. Konkurs powinien być nagrywany i publicznie  udostępniany np. na stronie UM. Wtedy byśmy podziwiali jaki poziom prezentował wybraniec Grobla. Jak zabłysnął w porównaniu z pozostałymi kandydatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tej zmiany to faktycznie nie jest to moim zdaniem w porządku aby w trakcie kadencji radnego rezygnować z mandatu - który otrzymało się od wyborców - dla instytucji kulturalnej, którą może kierować kto inny. Wydaje mi się że bycie radnym to misja i poczucie obowiązku, a z mandatu radnego rezygnuje się z bardziej poważnych powodów. Nie wiem, może się mylę, ale takie jest moje skromne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel i Śliwiński! Chciałem wierzyć że macie odrobinę honoru i przyzwoitości! Nie macie za grosz! Jak mam myśleć inaczej? Jak mam wierzyć, że radny PSPP możne być najlepszym kandydatem, po tym, jak  w konkursie był najgorszy? Jakimi kryteriami kierował się Pan Panie prezydencie zatrudniając najgorszego???? Jak Panie Śliwiński mam się czuć jako wyborca? Zaufałem Panu a teraz dla lukratywnej posady rezygnuje Pan z funkcji radnego? Mało tego. Naraża nas Pan, wszystkich mieszkańców Puław na dodatkowe koszty wyborów samorządowych? Nie wierze w czyste intencje tego wyboru, ani sens konkursów przeprowadzanych w tym mieście. Wstyd. Naprawdę wstyd.
Widzę,że opinie o radnym Śliwińskim piszą ludzie związani z administracją publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy z administracji!! Nie wynoście naszych brudów na zewnątrz. Ludzie to czytają i co sobie teraz o nas myślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tej zmiany to faktycznie nie jest to moim zdaniem w porządku aby w trakcie kadencji radnego rezygnować z mandatu - który otrzymało się od wyborców - dla instytucji kulturalnej, którą może kierować kto inny. Wydaje mi się że bycie radnym to misja i poczucie obowiązku, a z mandatu radnego rezygnuje się z bardziej poważnych powodów. Nie wiem, może się mylę, ale takie jest moje skromne zdanie.
Kandydat startujący na radnego, powinienem złożyć oświadczenie.  Jeśli wygra to w czasie trwania kadencji radnego nie będzie się ubiegał o stanowisko w żadnym urzędzie, w którym podjecie pracy wiązało by się z koniecznością złożenia mandatu radnego. Obecne zagranie  jest mocno nie fair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można nie znając człowieka tyle o nim pisać. Ludzie! Opamiętajcie się. Pan Śliwiński nie jest takim zagrożeniem dla waszych posadek... jak wynika z tego zmasowanego ataku na niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli co ludzie myslą o takim czymś? Dlatego mieliście przybliżyć dokonania i doświadczenie tego człowieka w dziedzinie kultury. A tu dalej stare śpiewki i utarte slogany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o żadne zagrożenie posadek. Chodzi o elementarne poczucie przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy z administracji!! Nie wynoście naszych brudów na zewnątrz. Ludzie to czytają i co sobie teraz o nas myślą?
a ich obchodzi co ludzie sobie teraz o nich myślą! Miesiąc przed wyborami to może i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest banalnie prosta. Pan Śliwiński dostanie dobrze płatną posadę dyrektora DCH od obozu wieloletniego prezydenta Grobla, ale nie za darmo. Zapewne warunkiem jest nie kandydowanie w najbliższych wyborach samorządowych, gdzie z pewnością będzie namaszczony przez pana Grobla i jego obóz nowy człowiek. Czy nie będzie nim niejaki pan Wójcik Paweł?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel. Czy radny Śliwiński nie zajął ostatniego miejsca w konkursie przeprowadzonym wcześniej ? Jak to możliwe że najgorszy z kandydatów zostaje pierwszym?
Bo JA  prezydet Grobel kieruję się zasadą ewangieliczną ;-)  ostatni  .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam artykuły dotyczące Pulawskiej administracji i czasami nie wiem czy to sie dzieje w moim kraju w tym mieście czy to jednak opisy administracji z Somalii, Ukrainy a może Włoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale SZAMBO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na MOSIRZE jest jeden lizus a w chemiku będzie drugi :) :) :) I tak buduję się armię przydu....sów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zbigniewie a co z obietnicami utrzymania i zarządzania szkołą w Skowieszynie? Czyzby pan zapomniał co pan obiecywał rodzicom i mieszkańcom wsi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że bycie radnym to zaszczyt, honor i obowiązek, od pierwszego do ostatniego dnia kadencji, a obejmowanie wysokich stanowisk w urzędzie, spółkach czy instytucjach podległych gminie lub miastu jest nieetyczne i niemoralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym robotniczym mieście ktoś chce aby kultura całkiem zanikła. Jeśli ta kandydatura przejdzie - dom chemika może podzielić losy stadniny koni w Janowie Lubelskim. Kultura umrze jak tamtejsze konie, odejdzie na zawsze jak Shirley Watts. Co nam pozostanie? Jakiś pajac w sztuce pt "Jasełka".
Widać, że masz niewiele wspólnego z Domem Chemika. Ja jestem w nim bardzo często i przyznam, że dotychczasowy poziom imprez i wystaw był żenujący. Dobrze, że nie przedłużono umowy pani Kozak - Kotowskiej, która chyba nie ma pojęcia o kulturze przez duże "K". Cieszę się z tej zmiany. Śliwiński to jeden z niewielu ludzi w Puławach, który autentycznie interesuje się kulturą. To bardzo mądry, fajny facet. Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że zrobi coś z tym beznadziejstwem chemikowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli co ludzie myslą o takim czymś? Dlatego mieliście przybliżyć dokonania i doświadczenie tego człowieka w dziedzinie kultury. A tu dalej stare śpiewki i utarte slogany
Przecież ciebie kultura nie interesuje. Na jakim spektaklu ostatnio byłeś? Wystawę jakiego artysty obejrzałeś w ubiegłym miesiącu? Pytasz o dokonania Śliwińskiego, a gdybyś choć trochę uczestniczył w życiu kulturalnym miasta wiedziałbyś. I nie chodzi już tylko o festiwal kolęd, ale np o dokonania Śliwińskiego na rzecz Puławskiego Teatru. Byłeś na jakiejś sztuce PTA? Paszczysz tu, a sądząc po poziomie twojego wpisu z kulturą i sztuką niewiele masz wspólnego. Kompromitujesz się takimi stwierdzeniami i pytaniami. Po co zresztą pytasz, jak i tak nie będziesz przychodził na wernisaże i spektakle. Wolisz hejtować w necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...