Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy coś zrobić z kierowcami TIR-ów w Polsce. Zachowują się jak święte krowy !!! Dzięki CB radiom czują się bezkarni!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okazuje się, że tu, jak w większości podrzędnych mediów, informacje podawane są szybko, byle jak, i bez sprawdzenia stanu faktycznego. A może by tak Panie Redaktorze, bez gwałtu, na spokojnie i po sprawdzeniu u kilku źródeł? Nie zaszkodziłoby.
0
Kabina TIRa wyglądała nieciekawie...dobrze że wszystko w miarę (chyba) ok się skończyło.
0
czy jest inny autobus niż pasażerski?????
0
O! Mój komentarz usunęli...Ale chociaż poprawili błąd ortograficzny który im wytknąłem... :lol::lol::lol:
0
NO TAK ALE KOTA UURATOWAĆ TEZ WAŻNA SPRAWA
0
A MA KTOŚ FOTKI JAKIEŚ Z TEGO WYPADKU
0
Nie wiedziałem, że są autobusy inne niż pasażerskie! Autobus to... autobus i niepotrzebny jest dodatek "pasażerski". Owszem, są różne autobusy z np. mammografem ale nie zmienia to faktu, że to tylko autobus!
0
Czy to aby napewno było w miejscowości Wygoda??
0
Najwazniejsze ,ze nikomu nic sie nie stało
0
Do czytelniczki - moze nam wyjasnisz , wyprowadzisz z bledu co jest niezgodne z prawda w tym artykule.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: