Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żeby auta nie lądowały w rowie

Utworzony przez Stalker, 17 czerwca 2009 o 22:38 Powrót do artykułu
Ale tak naprawdę, o co w tym newsie chodzi. Nie mogę doszukać sie konkretów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrze że ten koleś z Chełma jest aktywny i zależy mu na kwestiach bezpieczeństwa na drogach, ale czy on naprawdę musi zastępować ludzi za to odpowiedzialnych i biorących za to sporą kasę???
0
to zaintersujcie sie tez zakretem w Annopolu koło stacji paliw na wlocie od Lublina tu dopiero sie dzieje , mam ladna kolekcje fotek aby popada deszcz a wrowie lub na stacji ciagle ktos ląduje na szczescie po za rozbitymi autami wspaniałych kierowcow nic powazniejszego nikomu sie nie stało ale na moich oczach kiedy o maly wlos a kobieta zginelaby pod kołami busa idąc wydawałoby sie bezpiecznym chodnikiem. i nikt z tym nic nie zrobi chyba ktos czeka az zaczna ludzie ginąc
0
Znaki stoją nie po to bo komuś się tak podobało tylko ostrzegają przed czymś i nakazują ograniczenie prędkości do 50 km.
0
http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=38aba935
0
ja napisał:
Znaki stoją nie po to bo komuś się tak podobało tylko ostrzegają przed czymś i nakazują ograniczenie prędkości do 50 km.
W tym miejscu tak, ale w wielu innych stoją, bo kiedyś był remont drogi, albo dziury w drodze; drogę naprawiono, ale znaki zostały - po zobaczeniu kilku(nastu) takich bezsensownych znaków kierowcy lekceważą także te, które są ustawione sensownie.
0
W tym zakręcie przyczepa za ciężarówką zmiecie każdego......asfalt brzegów poharatany, poboczy brak... wąsko jak w futrynie
0
http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=ad85b4a4
0
No tak, jak zwykle, zmiana oznakowania pewno na bardzie restrykcyjne - czyli nic się nie zmieni! A o planowanej przebudowie odcinka - ani słowa! Takiego urzędnika, który planuje poprawę bezpieczeństwa ruchu wyłącznie "zaostrzeniem" oznakowania za jaja bym powiesił! PS. Jak zwykle problem z odczytaniem kodu! Już czwarty traz!
0
Jeżeli ktoś uważa ,że te zakręty na trasie Wąwolnica-Nałęczów są tak strasznie niebezpieczne to co mamy powiedzieć o serpentynach górskich.Co tydzień jeżdżę tą trasą i nie uważam żeby była tak niebezpieczna.Brak wyobraźni u kierowców powoduje wypadki.Nagminnie wyprzedzają na linii ciągłej.Przydałoby się parę kontroli drogowych w tych miejscach bo tylko raz jadąc widziałam policję.
0
Ludzie odpowiedzialni za to mają w nosie te zakręty i ludzi, którzy stracili bliskich w wypadkach w tym miejscu. A i samych poszkodowanych też tam mają. A w czterech literach mają tych, którzy zgłaszają potrzebę wyraźniejszej informacji o niebezpiecznym zakręcie. Wiem, że takie monity były składane niejednokrotnie. Całe szczęście, że znalazł się ktoś, kto poszedł dalej - zaangażował lokalne media. Może to sprawi, że oznakowanie będzie wyraźniejsze i już nikt nie zginie na tym zakręcie.
0
Szanony Panie Prezesie Gorczyca i znawco drogownictwa Redaktorze Puzio, a moż byście Panowie zastanowili się co pomoga znaki drogowe, oznaczenia, zakazy kiedy za kierownicą półgłówki.Każdy kto siada za kierownica powinien mieć głowe na karku i to włączoną a nie zamykać jej w bagażniku.Kto zabroni mi jechać z szbkością 120 km/godz na odcinku ograniczenia do 50. Może zamiast znaków stawialibyśmy znak z naniesioną "kostuchą"Pomóc nie pomoże ale przestraszyć może.
0
Ryszard napisał:
Szanony Panie Prezesie Gorczyca i znawco drogownictwa Redaktorze Puzio, a moż byście Panowie zastanowili się co pomoga znaki drogowe, oznaczenia, zakazy kiedy za kierownicą półgłówki.Każdy kto siada za kierownica powinien mieć głowe na karku i to włączoną a nie zamykać jej w bagażniku.Kto zabroni mi jechać z szbkością 120 km/godz na odcinku ograniczenia do 50. Może zamiast znaków stawialibyśmy znak z naniesioną "kostuchą"Pomóc nie pomoże ale przestraszyć może.
TU SIĘ ZGODZE. ZNAWCY BEZPIECZEŃSTWA. JEZDZE CZESTO TĄ TRASĄ JAKOŚ NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z ZAKRĘTAMI, MOŻE DLATEGO ŻE NIE STARAM SIĘ BYĆ RAJDOWCEM NA TEJ TRASIE. DROGI SĄ JAKIE SĄ, ALE W 99% SPOWODOWANYCH WYPADKÓW WINNY JEST KIEROWCA POJAZDU. CÓŻ ZAWSZE MOŻNA MÓWIĆ ŻE DROGI NIE SA PROSTE, DRZEWA ZA BLISKO ITP. PANIE PREZESIE I PANIE REDAKTORZE MOZE WYSTARTOWALIBYŚCIE NA KIEROWNICZE STANOWISKA W ZARZĄDZIE DRÓG I WTEDY POPRAWILI STAN BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH DRÓG.
0
sebassss napisał:
TU SIĘ ZGODZE. ZNAWCY BEZPIECZEŃSTWA. JEZDZE CZESTO TĄ TRASĄ JAKOŚ NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z ZAKRĘTAMI, MOŻE DLATEGO ŻE NIE STARAM SIĘ BYĆ RAJDOWCEM NA TEJ TRASIE. DROGI SĄ JAKIE SĄ, ALE W 99% SPOWODOWANYCH WYPADKÓW WINNY JEST KIEROWCA POJAZDU. CÓŻ ZAWSZE MOŻNA MÓWIĆ ŻE DROGI NIE SA PROSTE, DRZEWA ZA BLISKO ITP. PANIE PREZESIE I PANIE REDAKTORZE MOZE WYSTARTOWALIBYŚCIE NA KIEROWNICZE STANOWISKA W ZARZĄDZIE DRÓG I WTEDY POPRAWILI STAN BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH DRÓG.
Widać jak często tamtędy Jeździcie. Od czasu jak stanęły znaki spadła ilość wypadków w tym miejscu. I nie mówcie ze tylko półgłówki się rozbijają, bo były przypadki ze zwykli turyści mieli problem z tym zakrętem. A jest on cały dzień w zacienieniu. Wiec bardzo często jest tam rosa. Ale najlepiej to tylko klikać w klawiaturę i się wymądrzać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: