Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodziej ukradł wózek niepełnosprawnemu dziecku

Utworzony przez nikita, 1 sierpnia 2009 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy- odda dwa razy kalectwo, może gorzej chyba tylko u Boga trzeba szukać sprawiedliwości, bo reszta ludzi, policja to chyba głusi i ślepi ale może , kto to wie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie mi przykro, że Kamilkę spotkało coś takiego. Jak można zrobić taką krzywde chorej dziewczynce. Ten kto to zrobił nie ma sumienia. Mam nadzieję, że wózek sie odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zeby tak tego parcha, co to zrobil sparalizowalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się wierzyć nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo! Artukuł naprawde godny polecania, jak mozna zrobic cos takiego dziecku i rodzicom... Moze szanowna redakcja prócz artukułu zrobiłaby cos wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze jakas pomoc!! I nie chodzi mi o to zebyscie wylozyli kase na nowy wózek ale zrobcie zbiorke taka zwykla i prosta sprawa!!!!!! Kazdy z nas napewno zrobi wszystko zeby pomoc tej rodzinie!!!! wszyscy przeczytalismy artylul co niektorzy skomentowali jaki to straszny podly czlowiek.... i co dalej ??? Redakcja zrobila artulul niech zrobi cos jeszcze !!! Jestem pewna, ze mozna pomoc i wiele osob jest chcetna udzielenia pomocy tylko to zorganizujcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mani napisał:
Szanowna redakcjo! Artukuł naprawde godny polecania, jak mozna zrobic cos takiego dziecku i rodzicom... Moze szanowna redakcja prócz artukułu zrobiłaby cos wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze jakas pomoc!! I nie chodzi mi o to zebyscie wylozyli kase na nowy wózek ale zrobcie zbiorke taka zwykla i prosta sprawa!!!!!! Kazdy z nas napewno zrobi wszystko zeby pomoc tej rodzinie!!!! wszyscy przeczytalismy artylul co niektorzy skomentowali jaki to straszny podly czlowiek.... i co dalej ??? Redakcja zrobila artulul niech zrobi cos jeszcze !!! Jestem pewna, ze mozna pomoc i wiele osob jest chcetna udzielenia pomocy tylko to zorganizujcie!!!!
zgadzam sie z tym bardzo mi przykro ze ktos naprawde glupi ukradl Kamilce wozek jak tak mozna???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...