Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje na cmentarzu w Puławach

Utworzony przez ja, 11 października 2012 o 09:59 Powrót do artykułu
no i wlasnie.... sprzedaje kwiaty sztuczne wiazanki itp i nie rozumiem jakim dziadem trzeba byc zeby zajumac z cmenatrza !!! jedzcie sobie na hurtownie kupcie i handlujcie a jak nie macie kasy na zakup to barany nie krasc tylko ze smietnikow sobie powyciagac i myc chociaz osobiscie nie chcialabym takiego kupic.... dla mnie to nie ludzie gorzej niz zwierzaki pojsc i ukrasc zmarlemu z grobu .... sumienie mi na to nie pozwala i balabym sie cos takiego zrobic...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a może ze śmietnika je zabrali
0
Hieny Cmentarne !!!!!!!!!
0
ja napisał:
no i wlasnie.... sprzedaje kwiaty sztuczne wiazanki itp i nie rozumiem jakim dziadem trzeba byc zeby zajumac z cmenatrza !!! jedzcie sobie na hurtownie kupcie i handlujcie a jak nie macie kasy na zakup to barany nie krasc tylko ze smietnikow sobie powyciagac i myc chociaz osobiscie nie chcialabym takiego kupic.... dla mnie to nie ludzie gorzej niz zwierzaki pojsc i ukrasc zmarlemu z grobu .... sumienie mi na to nie pozwala i balabym sie cos takiego zrobic...
Gdzie sumienia szukać u takich ludzi?
0
No,chyba wiem kto to był...Ładnie,zamiast wziąć się do pracy,to ze cmentarza kradnie!!!
0
Już całe Puławy wiedzą kim jest hiena cmentarna!!! WSTYDZ SIĘ!!!PANIE''N''...
0
bywalec na cmentarzu napisał:
Gdzie sumienia szukać u takich ludzi?
To patologia przeflancowana ze Świdnika!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: