Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Złodzieje na cmentarzu w Puławach

Utworzony przez ja, 11 października 2012 r. o 09:59 Powrót do artykułu
no i wlasnie.... sprzedaje kwiaty sztuczne wiazanki itp i nie rozumiem jakim dziadem trzeba byc zeby zajumac z cmenatrza !!! jedzcie sobie na hurtownie kupcie i handlujcie a jak nie macie kasy na zakup to barany nie krasc tylko ze smietnikow sobie powyciagac i myc chociaz osobiscie nie chcialabym takiego kupic.... dla mnie to nie ludzie gorzej niz zwierzaki pojsc i ukrasc zmarlemu z grobu .... sumienie mi na to nie pozwala i balabym sie cos takiego zrobic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ze śmietnika je zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny Cmentarne !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
no i wlasnie.... sprzedaje kwiaty sztuczne wiazanki itp i nie rozumiem jakim dziadem trzeba byc zeby zajumac z cmenatrza !!! jedzcie sobie na hurtownie kupcie i handlujcie a jak nie macie kasy na zakup to barany nie krasc tylko ze smietnikow sobie powyciagac i myc chociaz osobiscie nie chcialabym takiego kupic.... dla mnie to nie ludzie gorzej niz zwierzaki pojsc i ukrasc zmarlemu z grobu .... sumienie mi na to nie pozwala i balabym sie cos takiego zrobic...
Gdzie sumienia szukać u takich ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,chyba wiem kto to był...Ładnie,zamiast wziąć się do pracy,to ze cmentarza kradnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już całe Puławy wiedzą kim jest hiena cmentarna!!! WSTYDZ SIĘ!!!PANIE''N''...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec na cmentarzu napisał:
Gdzie sumienia szukać u takich ludzi?
To patologia przeflancowana ze Świdnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...