Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Mikołaj Spóz. Kronikarz historii Puław

Utworzony przez Marta_K, 13 stycznia 2015 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Cudowny człowiek, z ogromną pasją i wiedzą. Zawsze z niecierpliwością czekałam na jego artykuły, szkoda, że nie będzie ich już więcej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpoczywaj w pokoju.   [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tak jak Pan Mikołaj Spóz nie znał historii Puław, jej zakamarków, ludzi, zdarzeń ciekawych, znanych i nieznanych. Wielka szkoda, że nie zobaczymy już Pana Mikołaja na wystawach czy biegającego z aparatem fotograficznym i dokumentującego ważne wydarzenia, domy, ulice Puław...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek dopiero co był i już go nie ma.... Życie jest fajne, ale za krótkie. Słabo to Bóg wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutna wiadomość. Doskonale pamiętam Pana Mikołaja i Jego czerwoną syrenkę. Jeździliśmy dawno temu po Puławach i okolicach razem z moim (także już zmarłym) ojcem - Józefem Gądorem dokumentując miasto i teren dla puławskiego oddziału PTTK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam przyjemność współpracować z Panem Mikołajem kilka lat....poznałam również Jego żonę i często byłam gościem w Ich domu...dla mnie byli jak Rodzina...będzie mi Go brakowało...wierzę,że teraz opowiada swoje  historie tam na górze...Do zobaczenia Panie Mikołaju tam,po drugiej stronie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...