Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana władzy w Puławach, Grobel ustąpi

Utworzony przez ~gość~, 7 czerwca 2010 r. o 12:31 Powrót do artykułu
Po przeczytaniu tytułu myślałam ,że to prawda.Niech nie ustępują nie rządzą tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskakujący tytuł artykułu. Nie psujmy tego co dobre a pomysł z młodzieżą mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy tak dobrze nam się wiedzie... a pan grobel dałby szansę młodym. już się narządził. i dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - zastępca w policji się zmienił i bardzo dobrze niech tak zostanie widocznie już się poznali na niby "byłym" zastępcy. Gdzieś pisali że na ulicach będzie więcej patroli i bardzo dobrze by znaleźli się tam kolesie "byłego" może tam niczego nie spieprzą. A niedługo wybory i ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie wiem czy tak dobrze nam się wiedzie... a pan grobel dałby szansę młodym. już się narządził. i dość.
Przecież p.Grobel nikomu nie broni startować o stołek prezydenta miasta.Mlodzi też mogą startować a wyborcy dają mandat kto ma rządzić miastem młody czy stary.Widać ma zaufanie wyborców skoro tyle lat jest prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle w temacie napisał:
Przecież p.Grobel nikomu nie broni startować o stołek prezydenta miasta.Mlodzi też mogą startować a wyborcy dają mandat kto ma rządzić miastem młody czy stary.Widać ma zaufanie wyborców skoro tyle lat jest prezydentem.
może i nikomu nie broni. ja uwazam ,że to nie jest to, tak do końca, zaufanie, a zwykłe przyzwyczajenie. a jego koledzy nie dadzą mu krzywdy zrobić. ja osobiście nic nie zyskałam na jego prezydenturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka napisał:
może i nikomu nie broni. ja uwazam ,że to nie jest to, tak do końca, zaufanie, a zwykłe przyzwyczajenie. a jego koledzy nie dadzą mu krzywdy zrobić. ja osobiście nic nie zyskałam na jego prezydenturze.
A co niby chciałabyś zyskać?Efekty jego rządów widać w mieście.Miasto zadbane,rozwija się ,budują nowy stadion,pływalnię,ulice zmieniają wygląd.Wiele miast widziałam ,nawet Lublin nam zazdrości wyglądu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...