Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Grupie Azoty. Jest nowy prezes, to były poseł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 o 16:59 Powrót do artykułu
Brak mi slow
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BĘDZIE JAZDA.
0
pachołek PiSlamu
0
Niezależny fachowiec, tylko takich obiecywał pis w kampanii wyborczej. A ja się pytam lubelskich posłów pisu i pana przewodniczącego Wręgi gdzie to podniesienie roli Puław i przeniesienie siedziby do Puław. Kłamstwo, hipokryzja, żenada.
0
Jaką odprawę dostałem poprzedni geniusz? Nadziałał co nie miara. Ten dostał odprawę za Awans z Polic. Pogrążanie Puław trwa i całej grupy patrz kurs akcji i wartość inwestycji. Takiej katasfrofy to z 10 lat nie było
0
Co oni robią z Azotami. Ruscy je chcieli przejąć a zaraz sami je dadzą na tacy co za pierdoły. No porażka
0
dobrze nam wszystkim, jakjesteśmy bałwaniami i pozwalamy rozpieprzać nasz majątek razem ze mną, to zdychajmy z głodu, kuźwa, pieprzony kraj, p oco mój śp. ojciec walczył o niego, chyba po to  aby inni mieli co grabić do siebie
0
nic nowego, powtórka z 2005-2007, bodajże 5 prezesów kolejno zarzadzało Puławami; czas na drugą turę misiewiczów w azotach; ciekawe, czy wszechwładny wręga nadal pozostanie nadwornym doradcą zarządu; może czas zacząć spełniać swoje obietnice o siedzibie GA w Puławach?; jak na razie to cichutko na ten temat; kupuje sie za to pracowników 500+, świadczeniem światecznym; pytanie kiedy skończy sie kasa, oczywiście ta wypracowana przez poprzedni zarząd?
0
no pięknie się dzieje...ej ZZPRC co powiecie ciekawego?? gdzie ,,te wasze'' lepsze zmiany?? zaczynacie rozpier...ać zakład. p wręga i pan ,,wszechwiedzący marek''coście tak cicho? aby patrzec jak pod ,,ruskim'' będziem..ciekawe gdzie sie wtedy przykleicie dupowłazy.... moze jeszcze obowiązkową minute ciszy 10 kazdego miesiąca wprowadzicie na zakladzie?....ala ma kota ,jarek ma kota .ja ni chu.a.hehe 
0
Teraz zobaczymy jak wybrany p.Skwarek będzie walczył o ,,puławiaków''....czekamy na efekty lepsza ,,władzo''...ps.nie zamydlajmy ludziom oczu jakimś 500 plus,Tarnów na minusie a premie bierze lepszą niz my.. walczcie poki mozna
0
Pan Skwarek sprzedał się za stołek manipulantowi panu Wrędze. Nic nie zrobi, nie sprzeciwi się swojemu promotorowi bo ten zaraz go wywiezie na taczce. To jest układ a załoga dała się zmanipulować.
0
Z braku wysoko postawionych partyjniaków ,wszystkich partii wziąć do kupy z woj. Lubelskiego w Sejmie i Rządzie .Mieszkańcy naszego Województwa są w czarnej dziurze ,nikt się nie liczy z nami ,naszym skromnym a zarazem iście wydajnym przemysłem ,Robią co chcą od 25 lat .
0
Sz. Pan Wręga i przemądrzały wspomniany już wcześniej Pan Marek, narazie zajęci są wciskaniem swoich przydupasów na stołki,więc siedzą cicho. 
0
A z panem Wręgą pod rękę idzie związek inżynierów, z którego wywodzi się pan Skwarek, a który też robi ustawki na stołeczki. Pani Krawczyńska sekretarz związku męża na prezesa Elektrowni wsadziła. Dziwi mnie że nikt tego nie chce widzieć. A powód pewnie prosty wszyscy próbują włazić w dupy nowym prezesikom.
0
No i azoty pójdą pod młotek. Dobra zamiana. Ruscy zacieraja ręce
0
do dudy z tym.
0
No to cały zysk wypracowany w Puławach będzie inwestowany w Policach
0
Puławy zostaną sprzedane
0
Wsstyd i żal, co zostanie po tych kolejnych prezesach był poprzedni jaki był ale przynajmniej się rowijały i rynki zdobywały, a teraz zaraz ich ruscy przejmią. PIS nimi straszył a odda na tacy. Wstyd
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: