Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydent RP nie pomoże, bo jest od czego innego. Rząd RP nie pomoże, bo na razie jest od czego innego. Związki nie pomgą, bo są od czego innego i tak pozostanie. Strajki nie pomogą, bo są jednostkowe. Kto przejmie zwolnionych? Będzie przetarg o grupę imbecyli (całe społeczeństwo RP to motłoch i imbecyle), którzy przyszłym BOGOM mogą na kant. Mamy więc sytuację patową bez możliwości rozegrania nowej patrii. Co dalej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwi mnie to że nikt nie reaguje na to co wyprawia dyrektor w szpitalu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dajcie się wkręcić w kontrakty, każdy w Polsce powie wam że to jest nędza ... skoro dyrektor chce w ten sposób oszczędzać to nie łudźcie się, że wam to wyjdzie na lepsze ... to jest najgorsze co może być, że na zdrowiu i życiu ludzkim prowadzi się biznes i szuka się oszczędności!! HAŃBA, WSTYD I ŻENADA!! Taki zarząd powinien być dyscyplinarnie odsunięty od wykonywania czynności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dajcie się wkręcić!!! A Rybak niech wraca tam skąd przybył!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedyna słuszna koncepcja prowadzenia stacji pogotowia ratunkowego znajduje się w Szczecinie i od nich należy brać przykład. Do puki ratownictwem medycznym rządzą ludzie niekompetentni, a nie ludzie stricte związani z ratownictwem to nigdy ratownicy nie będą szanowani i nie będą mieli godnych warunków pracy co za tym idzie, najbardziej cierpi na tym pacjent, na którego zdrowiu i życiu prowadzi się biznes. Ratownicy powinni pracować na etatach godnie opłacanych, żeby mieli się za co szkolić (co jest obowiązkiem i nikt ratownikowi za to nie zwraca) żeby mieli za co robić badania i uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych (takie uprawnienia ratownicy muszą robić na własny koszt), do tego powinni mieć możliwość dorobienia na umowie zlecenie jeżeli będą mieli taką ochotę. Jakoś w Szczecinie taki system może funkcjonować i ludzie są zadowoleni, tylko na wschodzie jest takie dziadostwo i każdy ratowników ma za nic. WSTYD! Żeby dyrektor był za oszczędnościami na własnych pracownikach i na zdrowiu i życiu pacjentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie nie jest lepiej, pensje niskie, a szkolić się trzeba, odpowiedzialność jest ogromna, każdy z ratowników lubi i szanuje swoją pracę, ale zarząd już ich wcale nie docenia. Żadnych nagród, żadnych podwyżek ... na etacie brak możliwości dorobienia w tej samej firmie, trzeba szukać drugiego etatu w innej niekonkurencyjnej placówce i pracować jak zombi po 340 godzin, żeby normalnie żyć, potem ktoś się dziwi, że są błędy, że wypadki i oczywiście winny jest ratownik ... otóż nie kochani, winni są zarządzający, ale tego wam w wiadomościach nie pokarzą, bo to są układziki i biznesy prowadzone za wasze podatki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Małpy dostały do łap brzytwy i reformują co tylko się da.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a dyrektor już przeszedł na kontrakt?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawi mnie dlaczego dyrektorowi nie poprawił się wynik działania oddziału ratunkowego po wyleasingowaniu karetek - zakładał to przecież plan naprawczy; a jak tam poprawa skuteczności organizacji pracy po powołaniu nowego kierownika? a jak tam koszty diagnostyczne?  o ile spadły? czyżby dyrektor realizował jakiś inny plan niż ten przyjęty przez radę powiatu i zarząd?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tego dyrektora przybłędę należy przegonić z Puław a wybrać swojego któremu będzie zależało na puławskim szpitalu a nie na robieniu dla siebie kasy, czy włodarze puławscy nie mogą tego zrozumieć?????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nikt nie mysli w ten sposob ze Ratownicy Medyczni odpowiadaja za ZYCIE Ludzkie, jesli będą pracować o prawie 80%czasu wiecej za podobne pieniadze to Zmeczenie bardzo odbije sie na pacjentach :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra zmiana! Będą mieli czas żeby pójść na "marsz miliona".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szpital w Puławach ma SOR który ZAWSZE przynosi dla szpitala straty oraz mały OIT(kiedyś OIOM), który mimo że zawsze przynosi zyski, to jest w tym szpitalu tak mały że nie jest w stanie tego zbilansować. Nie dziwne że dyrektorzy starają się oszczędzać na SORach. Dopóki NFZ płaci na SORy grosze za dzień funkcjonowania, a nie rzeczywiste, wykonywane, często kosztowne procedury, SORy będą niedofinansowane, a dyrektorzy będą starać się na nich ciąć koszty. Nie dziwię się dyrektorowi, że stara się robić cięcia, ale nie dziwię się też ratownikom którzy nie zgadzają się z takimi decyzjami. Jedyne czemu się dziwię to brak działania kolejnych rządów i ignorowanie problemu przez kolejny rząd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W szpitalu w lublinie przy kraśnickiej dyrektor też dąży do kontraktów, to tu jest napisane dobrze ,że nieumieją zarządzać. pacjent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba należało by wspomnieć o Henryku O. który to jest kierownikiem ratownictwa w Puławach ewenement na skale świata . CZŁOWIEK PO TECHNIKUM PKS który dotychczas był kierownikiem placowych oraz odpowiadał za tabor ....czytaj (Był szejkiem paliwowym zmuszał kierowców do oddawania mu oszczędności paliwa oraz w wolne dni od pracy musieli pracować u niego na działce (dziabanie drzewa,układanie kostki,murarka)w zamian za to wydawał dobrą opinie celem przedłużenia umowy o prace. Teraz ten oto słup jest marionetką dyrektora i w jego imieniu dyma ratowników. PYTAM GZIE SĄ PUŁAWSKI WŁADZE ŻE POZWALAJĄ NA TO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuje dziennikarzom  we wtorek udanie się do Kierownika ratownictwa Henryka O. Ma siedzibę w budynku na terenie szpitala tam gdzie stoją karetki. Wtedy właśnie dzień ten Pan będzie rozdawał wypowiedzenia. Spytajcie się co ma w tej sprawie do powiedzenia (zobaczycie jaki jest to człowiek i jakie są jego kompetencje ) Proponuje zadać kilka pytań z terminami medycznymi wtedy się okaże że ten człowiek ma tyle wspólnego z ratownictwem co piekarz z lekarzem (biały fartuch) Zadać pytanie ile będzie chronił Panów kierowców w zamian za wykonywanie pracy na jego posesji w Gołębiu. Przypomnieć w jakim celu pozostawił 2 ch kierowców  bez szkoły a zwalnia Wykwalifikowanych ratowników . Czyż obawia się że skończą mu się dostawy oleju napędowego  do ciągnika i wtedy tych dwóch nie przywiezie mu drzewa z lasu , PROSZĘ POMÓŻCIE RATOWNIKOM  ŻEBY MOGLI GODNIE PRACOWAĆ PAMIĘTAJCIE ŻE ONI MOGĄ SIĘ ODWDZIĘCZYĆ RATUJĄC WAM ZYCIE LUB KOMUŚ Z WASZYCH RODZIN   Także nie zapominajcie że już poczyniono oszczędności na zdrowiu ratowników  oraz waszym wprowadzając w sp zoz zespoły dwu osobowe które funkcjonują na pograniczu prawa! Całe lubelskie pogotowie jeździ w składach 3osobowych   JEŻELI REDAKTORZY CZYTAJĄ TE KOMENTARZE PROSZĘ O KOMENTARZ POTWIERDZAJĄCY TO. MOGĘ ODPOWIEDZIEĆ NA WIELE PYTAŃ ORAZ DOLAĆ OLIWY DO OGNIA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy komentatorzy życia puławskiego szpitala! Prawda jest taka że mieszkańcy miasta i powiatu wybrali tzw "dobrą zmianę". Ktoś tylko zapomniał powiedzieć na czym ona będzie polegała a wyborcy jak to powiedział pewien pan "ciemnym narodem są i kupili wszystko". Miało być lepiej i jest dla radnych pisowskich szczególnie pewnej pani przewodniczącej, starosty pisowskiego, posła pisowskiego no i wreszcie dyrektora szpitala też pisowskiego. Konsekwencją będzie prywatyzacja szpitala, co już się połowicznie zadziało a dalej pewien pan profesor hołubiony przez pisowską władzę przejmie szpital i będzie robił na nim kasę, ale z pewnością nie dla dobra pacjentów czy też pracowników. No cóż niech pielęgniarki dalej wierzą swojej radnej przewodniczącej i siedzą cicho, A może one się boją, może pani radna mobbing stosuje?  No cóż władza pisowska wszystko ma w pewnej popularnej ostatnio części ciała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo jak może
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie można zwolnić pracownika z etatu i zatrudnić go na kontrakt na przymus. Jeżeli pracodawca chce zwolnić pracownika musi mu zlikwidować stanowisko pracy i nie może na jego miejsce zatrudnić nowej osoby, więc przejście na kontrakt musi być za porozumieniem stron. Kontrakt nie jest zły ale jak firmę założy się w Czechach :-) Poza tym znam szpitale, które zaproponowały przejście na kontrakt z zachowaniem urlopu płatnego (7:35 za każdy dzień urlopu).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nikt nie proponuje pracownikom kontraktów - jak pan Henryk non stop namawia na kontrakty. I wydzwania do pracowników i namawia osobiście żeby przejść na kontrakt.. Nowe karetki tylko przyćmiły rzeczywistość dla ludzi z zewnątrz.. a sprzętu medycznego nowego jak nie było tak nie ma.. lub jak nie działał tak dalej nie działa.. ale to nie ważne dla Pana kierownika bo liczy się tylko sugestia kontraktów i delikatna perswazsja skutkująca zwolnieniem z pracy! I taka to teraz jest rzeczywistość w puławskim pogotowiu..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: