Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienią zarobki zarządu Grupy Azoty Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2017 r. o 20:08 Powrót do artykułu
no w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli stała część wg wynagrodzenia w czwartym kwartale 2016 r. od prawie 30tys. do ponad 60tys. A przecież zarząd będzie działał jak najlepiej potrafi i firma będzie kwitła to zmienne wynagrodzenie pewnie drugie tyle wyniesie. To mało? To jest ta pokora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyższcie Sławomirowi Kamińskiemu. Wyjątkowemu specjaliście, zatrudnionemu zapewne w ZA z powodu swoich wyjątkowych kompetencji merytorycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze proszę napisać o zmianach w radzie nadzorczej puławskich Azotów. Były odwołania i ciekawi nowi pisiewicze zostali powołani. A we wtorek rada nadzorcza i pewnie zmiany w zarządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he. dobrze powiedziane. specjalista wysokich lotów. Zasiłek mu raczej nie grozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamińskiemu należy sie podwyżka - ale ogrzewania w domu za OPEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niemoralne żeby w 1 miesiąc ktoś zarabiał tyle co ja przez cały rok. Nieludzkie, dysproporcjonujące i wyzyskujące innych. Hańba !!! Nie chodzi mi oto, że zazdroszczę (no dobra. może troszkę... nie troszkę ala bardzo !!) ja pracując nie opieprzam się i w połowie miesiąca zostaje mi 100 -200 zł, jak ja mam żyć??? Żyję skromnie, jestem chuda a prezes cóż młody człowiek ale facjata mów sama za siebie, nie mam na leki, na dentystę też (a przecież co miesiąc ZUS zabiera emerytura ponad 18%, renta 6%, wypadkowe 0,67%, chorobowe 2,45, zdrowotne 9%. wyzysk, wyzysk wyzysk !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W roku 80 tym odbyło sie pamietne zebranie nowych struktur Solidarności w dyrekcji naczelnej na ktorym " ucieto głowe " słynnemu dyr. Studenckiemu jako główny zarzót że Jego zarobki sa 3 krotnie wieksze od sredniej pracowników ZA. Panowie zwiazkowcy co wy na to. Uwazam ze obecnie solidarność lat 8o tych powinna przeprosić Dyr Studenckiegi i jego rodzine za owczesną nieprawidłowośc . To był najwiekszy bład SOLIDARNOSCI lat 8o ych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma się tak do Solidarności jak wół do karety.Ideały Solidarności z lat 80-tych dawno pogrzebane. Po stopiono zgodnie z przysłowiem (murzyn czytaj robol)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z 12.23 masz rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,1mln --- jak pierdziu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dobra zmiana niedługo im się czkawką odbije. Zdaje się, że zakłady azotowe w Puławach coraz gorzej przędą, a pieniędzy będzie potrzeba na te rozbuchane obietnice. Kadra misiewiczów stałe się rozrasta. A pewien pan ( od dzisiaj to modne pisowskie słowo) chodzi dumny jak paw, chociaż w rzeczywistości śmieszny i żałosny, taki pseudo prezes. Całe życie tylko przewodniczący  i nikt więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 1500zł. jest tylko jedna sprawiedliwosc smierc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co wy na to lepiej sie zastanówcie nad dobrymi uczynkami bo bedzie sad ostateczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie zarobić młodym ludziom zatrudnionym w azotach oni bardziej potrzebują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba tam się dostać. Teraz po dobrej zmianie będzie łatwiej dostać sie do parcy na azoty - nowe kadry i noi ludzie. Szcun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście znaczna poprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej sprawdz kogo przyjmuje ta dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...