Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmieniał tablice i kradł paliwo na stacjach. Bo nie miał pracy

Utworzony przez llubellak@op.pl, 22 grudnia 2014 r. o 12:04 Powrót do artykułu
nono, pracy nie miał a audi jeździł! cuda, cuda i jeszcze raz cuda się zdarzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio po 750 zł za tankowanie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu się dziwic po 7 latach nie-rządów kolalicji PO-ZSL ludzie na nic nie maja jest coraz gorzej, wyć sie chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej się próbował maskować, nie to co mistrzowie kilometrówki z Sejmu. Ja bym na jego miejscu zapłacił teraz za paliwo i powiedział, że inaczej zinterpretowałem przepisy i przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no musiał za coś żyć, bo w tym pier***onym kraju, odkąd pier***one solidaruchy z lat 80 objęły rządy razem z bolkiem to tylko gorzej, oby ich szlag trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio po 750 zł za tankowanie?!
  Niekoniecznie. Tankował w listopadzie i grudniu, ale mógł to robić więcej niż 2 razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no musiał za coś żyć, bo w tym pier***onym kraju, odkąd pier***one solidaruchy z lat 80 objęły rządy razem z bolkiem to tylko gorzej, oby ich szlag trafił
aby życ powinien sprzedac to audi i jexdzic autobusem a nie okradac stacje paliw tablice rejestracyjne tez pewnie kradl na parkingach wpedzając w klopoty i narażajac na koszty ludzi którzy maja tyle samo co on ale nie kradną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu się dziwic po 7 latach nie-rządów kolalicji PO-ZSL ludzie na nic nie maja jest coraz gorzej, wyć sie chce!
Kto nie ma to nie ma są tacy co mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ,że na samochód faceta stać ,opłaty trzeba zrobić ,przeglądy a na paliwo nie ma?Po co w takim razie trzymać to cudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ,że na samochód faceta stać ,opłaty trzeba zrobić ,przeglądy a na paliwo nie ma?Po co w takim razie trzymać to cudo.
Przecież taki dup ek nie robi żadnych opłat, jak cie walnie to tylko Fundusz Gwarancyjny - przeglądy ??? śmieszny jesteś, po co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem - jakim trzeba byc debilem, aby kraść tak paliwo. Przecież tam jest monitoring. Czyżby debil o tym nie wiedział? Nie no, zwątpiłem w zetknięciu z ludzkim debilizmem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...