Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmieniał tablice i kradł paliwo na stacjach. Bo nie miał pracy

Utworzony przez llubellak@op.pl, 22 grudnia 2014 o 12:04 Powrót do artykułu
nono, pracy nie miał a audi jeździł! cuda, cuda i jeszcze raz cuda się zdarzają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
średnio po 750 zł za tankowanie?!
0
A co tu się dziwic po 7 latach nie-rządów kolalicji PO-ZSL ludzie na nic nie maja jest coraz gorzej, wyć sie chce!
0
Przynajmniej się próbował maskować, nie to co mistrzowie kilometrówki z Sejmu. Ja bym na jego miejscu zapłacił teraz za paliwo i powiedział, że inaczej zinterpretowałem przepisy i przepraszam.
0
no musiał za coś żyć, bo w tym pier***onym kraju, odkąd pier***one solidaruchy z lat 80 objęły rządy razem z bolkiem to tylko gorzej, oby ich szlag trafił
0
średnio po 750 zł za tankowanie?!
  Niekoniecznie. Tankował w listopadzie i grudniu, ale mógł to robić więcej niż 2 razy.
0
no musiał za coś żyć, bo w tym pier***onym kraju, odkąd pier***one solidaruchy z lat 80 objęły rządy razem z bolkiem to tylko gorzej, oby ich szlag trafił
aby życ powinien sprzedac to audi i jexdzic autobusem a nie okradac stacje paliw tablice rejestracyjne tez pewnie kradl na parkingach wpedzając w klopoty i narażajac na koszty ludzi którzy maja tyle samo co on ale nie kradną
0
A co tu się dziwic po 7 latach nie-rządów kolalicji PO-ZSL ludzie na nic nie maja jest coraz gorzej, wyć sie chce!
Kto nie ma to nie ma są tacy co mają.
0
Jak to jest ,że na samochód faceta stać ,opłaty trzeba zrobić ,przeglądy a na paliwo nie ma?Po co w takim razie trzymać to cudo.
0
Jak to jest ,że na samochód faceta stać ,opłaty trzeba zrobić ,przeglądy a na paliwo nie ma?Po co w takim razie trzymać to cudo.
Przecież taki dup ek nie robi żadnych opłat, jak cie walnie to tylko Fundusz Gwarancyjny - przeglądy ??? śmieszny jesteś, po co ???
0
Ja nie wiem - jakim trzeba byc debilem, aby kraść tak paliwo. Przecież tam jest monitoring. Czyżby debil o tym nie wiedział? Nie no, zwątpiłem w zetknięciu z ludzkim debilizmem....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: