Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"donosi"-proponuje "informuje"-ładniej brzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bym się bała mieszkać na Sienka ;/ Na szczęście nie mieszkam tam ^^ Wgl sienkiewicza kojarzy mi się z patologią. Oczywiście nie mówię że tam może być jakaś patologia, ale tylko tak mi sie jakoś kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie kwp jest odgłoszony konkurs na komendanta w Puławach.Może w końcu ktoś przyjdzie z zewnątrz i pogoni odpowiedzialnych za porzadek w puławach. Bo obcnie to wydaje się ze niektórzy z tej komendy za przyzwoleniem przełożonych chyba oglądają filmy i dobrze się maja za murami kpp a małolaty robia co chca na puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo to wiadomo kiedy głupi żartuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego bydalaka, który to robi powinni wychłostać. Co za tempak pier***ony... Ludzie z tego bloku - wytężcie słuch i słuchajcie, czy po 22.00 ktoś pląta się po klatkach, sprawdzajcie kto, wyganiajcie z klatek - to nie miejsce schadzek, do jasnej cholery... a co z domofonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
Na stronie kwp jest odgłoszony konkurs na komendanta w Puławach.Może w końcu ktoś przyjdzie z zewnątrz i pogoni odpowiedzialnych za porzadek w puławach. Bo obcnie to wydaje się ze niektórzy z tej komendy za przyzwoleniem przełożonych chyba oglądają filmy i dobrze się maja za murami kpp a małolaty robia co chca na puławach.
Przecież policjanta w każdej klatce wam nie postawią. Sami ruszcie dupę i pilnujcie klatek jołopy... wpuszczacie domofonem kogo popadnie, a potem mata problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...