Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na tym filmie nic nie widać!!! Po co instalować kamery o rozdzielczości 640X640 jak w Skype? A prokurator to na co czekał aż mu się sam zgłosi złodziej?To nie jego komórka więc po co miał sie wysilać ,prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widze,ze nie tylko mnie cos takiego spotkalo.Niestety pomimo ogloszen,prosb nikt nie pofatygowal sie,zeby sie ze mna skontaktowac. Pocieszam sie,ze takie czyny odwracaja sie,i ktos,kto zagarnal cudza rzecz kiedys straci swoja.Zyczyc mu tego wypada.
0
prokuratura niech się zajmie innymi ważnymi sprawami a nie telefonem za niecałe 300 zł.
0
O co tyle hałasu? Wystarczy podać numer imei telefonu i operator sam go namierzy.
0
Gość napisał:
O co tyle hałasu? Wystarczy podać numer imei telefonu i operator sam go namierzy.
też byz wziął tak leżący telefon, też miałbyś potem czyste sumienie, polaka katolika,tez wrzeszczałbyś głośno,że keryze muszą być w budynkach publicznych a nie kamery???
0
moja mama zostawiła w sklepie portfel na ladzie... zorientowała się po chwili i jak wróciła okazało się, że jest lżejsza o dokumenty i 1000 zł:F też było nagranie z kamery i widać jak jakaś kobieta przykłada go swoją torebką/reklamówką i zabiera:F Przykre ale prawdziwe, przykra sprawa ktoś pracuje na te pieniądze na te rzeczy, a przychodzi takie bydło i kradnie.
0
Ja w ten sposób straciłam aparat fotograficzny. Były ogłoszenia z prośbą o zwrot i niestety nic z tego . Przykre,że ktoś zabiera rzecz jak swoją widzą to kamery a aparatu nie odzyskałam...
0
Gość napisał:
Widze,ze nie tylko mnie cos takiego spotkalo.Niestety pomimo ogloszen,prosb nikt nie pofatygowal sie,zeby sie ze mna skontaktowac. Pocieszam sie,ze takie czyny odwracaja sie,i ktos,kto zagarnal cudza rzecz kiedys straci swoja.Zyczyc mu tego wypada.
Mojej matce tydzień temu z jednym ze sklepów skradziono pozostawioną przy kasie torbę z zakupami.Weszła na teren sklepu,zrobiła zakupy,po wyjściu okazało się że siatka 'wyparowała'.Z właścicielem sklepu sprawdziliśmy materiał z monitoringu,znaleźliśmy moment kiedy dwie panie kradną (nie biorą pomyłkowo-kilka dni później zrobiły taki sam numer w tym samym sklepie)torbę.Sprawa została zgłoszona na Policję,funkcjonariusz przyjmujący zgłoszenie nawet się nie zainteresował jak mu dałem do ręki kartkę z dokładną godziną kradzieży i w którym momencie ładnie widać twarze złodziejek twierdząc że dzielnicowy jak pójdzie obejrzeć materiał to sobie znajdzie (nie bardzo chciało mu się wytłumaczyć w jaki sposób to zrobi nie znając mojej mamy).Do tego wyraźnie ich poinformowałem,że materiał w pamięci monitoringu sklepowego jest przechowywany tydzień-czyli wczoraj był praktycznie ostatni dzień,kiedy można było cokolwiek sprawdzić-nikt się oczywiście nie pojawił.Rozumiem że żaden policjant nie będzie szukał reklamówki z zakupami-były w niej kupione w innych sklepach ciuchy i art.spożywcze za około 220 złotych (mają na głowie ważniejsze sprawy jak np żulik pijący piwo na ławce) ale chociaż mogli by stwarzać pozory że coś robią dla ludzi.Matka ma zamiar napisać w tej sprawie skargę do komendanta wojewódzkiego policji-tylko co to da?
0
ajaj ! Przecież krzyż tam wisi. No, ale w więzieniu też wisi.
0
No i bardzo dobrze zrobił. Postąpił bym tak samo. Znalezione nie kradzione, a ze w woj lubelskim bieda az piszczy i sie nie przelewa to zawsze maly zastrzyk gotowki sie przyda. Jak znajde telefon na ulicy to tez lamie prawo ? Tutaj jest tak samo. Przypadkowy czlowiek znalazl komorke. I nie wzial jej odrazu, tylko poczekal zeby zobaczyc czy nie pojawia sie wlasciciel nie pojawil sie znaczy ze zgubil zapomnial wiec sobie wzial.
0
co za ludzie nie znają przykazania "Nie Kradnij"...
0
hfhf napisał:
No i bardzo dobrze zrobił. Postąpił bym tak samo. Znalezione nie kradzione, a ze w woj lubelskim bieda az piszczy i sie nie przelewa to zawsze maly zastrzyk gotowki sie przyda. Jak znajde telefon na ulicy to tez lamie prawo ? Tutaj jest tak samo. Przypadkowy czlowiek znalazl komorke. I nie wzial jej odrazu, tylko poczekal zeby zobaczyc czy nie pojawia sie wlasciciel nie pojawil sie znaczy ze zgubil zapomnial wiec sobie wzial.
chyba niewłaściwie interpretujesz wszystko, bo przecież on nie czekał czy ktoś wróci tylko czy ktoś go nie złapie na chowaniu KRADZIONEJ rzeczy, telefony to nie grzyby w rowie przydrożnym, które są niczyje.
0
On zostal sprowokowany jak pewna POslanka i znann powszechnie "celebrytka", ze o POslach "lobbystach" nie wspomne...
0
każdy człowiek ma swoją cenę. dla tego gościa była to cena telefonu, dla mnie już 10000 zł leżące na ulicy w worku z konwoju, też bym wziął i nikomu nie mówił. Jeżeli ktoś twierdzi że by nie wziął cudzego to niech sobie podwyższy poprzeczkę na 100 tys lub milion i ciekawe jak się zachowa. od razy weźmie i ustawi córkę i syna żeby w życiu nie harowali jak oni sami i powie sobie dla usprawiedliwienia że tylko ten jeden raz albo że kiedyś odda ;p
0
ProwokaTOR napisał:
On zostal sprowokowany jak pewna POslanka i znann powszechnie "celebrytka", ze o POslach "lobbystach" nie wspomne...
Qrde,czy Ty do wszystkiego musisz dorabiać polityczną ideologię??
0
~gość~ napisał:
co za ludzie nie znają przykazania "Nie Kradnij"...
A co to wszyscy muszą być katolikami ? haha Ja np jestem agnostykiem, poza tym to nie kradziez. Kradziez by byla jakby tej kobiecie wyrwal telefon z reki, albo z torebki wyjal. To jest rzecz znaleziona.
0
Znalezione nie kradzione. Nikomu w tych czach się nie przelewa. Dobrze zrobił ten starszy Pan który się zaopiekował komórką. Zrobiłbym tak samo. Za gapowe się płaci. To żadne przestępstwo to dobra wola czy ktoś odda czy nie odda. Z kieszeni nie wyciągnął.
0
~gosc~ napisał:
A co to wszyscy muszą być katolikami ? haha Ja np jestem agnostykiem, poza tym to nie kradziez. Kradziez by byla jakby tej kobiecie wyrwal telefon z reki, albo z torebki wyjal. To jest rzecz znaleziona.
Kradzież to nie jest, ale przywłaszczenie już tak, a to również przestępstwo, poczytaj KK.
0
takijeden napisał:
Qrde,czy Ty do wszystkiego musisz dorabiać polityczną ideologię??
daj mu spokoj on jest z upr, skumany z pis, i tak go los juz dosc mocno skrzywdzil
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: