Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
działała jak blondynka.... z zaskoczenia hahha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RTVeuroAGD:)
0
RTVeuroAGD jak widać na załączonym obrazku:)
0
Prawie porażające. Nic zdrożnego tam nie widzę. Ciekawe jak się to skończy bo filmik nawet w hd bez dowodu przestępstwa można sobie wsadzić w ... ;D
0
Super laska , chętnie się z nią umówię. A temu co ją sprzeda , chu.. w dup....
0
Trzeba być skończonym idiotą/ką, żeby w dzisiejszych czasach kraść komórki
0
Ach te puławskie dziewczyny, kiedys miałem taką tylko to nie ona mi a ja jej cos skradłem:))))))))))))
0
Lubelak1 napisał:
Super laska , chętnie się z nią umówię. A temu co ją sprzeda , chu.. w dup....
Twoja stara wie,że urodziła sku***syna ?
0
po co ten monitoring skoro nie zatrzymano jej przy wyjściu ? Gamonie.
0
TO NIE WINA KASJEREK, TYLKO SPRZEDAWCÓW KTÓRZY OBSŁUGUJĄ KLIENTÓW NA SKLEPIE. SZKODA ŻE GAZETA ROZTRĄBIŁA TĄ SPRAWĘ. GDYBY ZŁODZIEJKA PRZYSZŁA JESZCZE RAZ TO SPRZEDAWCY BY JĄ ROZPOZNALI A TAK RACZEJ NIEPRĘDKO SIĘ POJAWI. POZA TYM W KAŻDYM SKLEPIE Z ELEKTRONIKĄ DOCHODZI TAKIEGO TYPU KRADZIEŻY. ZŁODZIEJE WIEDZĄ JAK OMINĄĆ YSTEM ZABEZPIECZEŃ...
0
Paluszki obciac siekiera, a jak to nie pomoze ciac dlaej az do skutku
0
kamery to pic. oglada sie wlasnie na nich film jak jest wszystko po fakcie. i dlatego nie mozna od razu zlapac zlodziei. jak by non stop ktos siedzial i patrzyl na obraz z kamery to by dzialali na biezaco. a tak niech dalej nagrywaja i szukaja w ciemno ha ha
0
do ala I trzeba by dać osobie przed monitorem ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: