Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pomysły na fragment centrum Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2018 r. o 21:50 Powrót do artykułu
Ehh, pewnie i tak nic z tego nie będzie, bo zaraz jakieś stowarzyszenie popierdzielców zacznie szczekać, że im PRL wyburzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że w końcu zdecydowano jednak upublicznić tą informację publiczną ... skoro tak pewnie to wartościowe prace - zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół !! Tylko kościół może tu powstać bo jest potrzebny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem co tu powstanie ....ALEJA GWIAZD podobno taki plan jest z odciśniętą dłonią Grobla :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest to jedynie sugestia dla miejskich planistów, którzy mogą, ale nie muszą brać pod uwagę docenionych przez komisję konkursową rozwiązań." Na centralnej już pokazali co potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie ma kasy na takie realizacje bo wszystko będą pchać w halę. Zastaw się a postaw się to hasło pisowsko-groblowskiej władzy w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, mogą ale nie muszą. To po co ten konkurs i wydane pieniądze? Czy może ktoś już przesądził co ma być w tym miejscu a tak dla picu ogłasza się takie konkursy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się!,konkurs rozstrzygnięty na zagospodarowanie terenu.Będzie ładnie i nowocześnie.Niebawem zdjęcia w necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie to się okaże. Przeczyta dokładnie tekst a nie wypisujesz bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł na ten temat z którego po raz kolejny nic nie wynika - dalej nie wiadomo jakie są pomysły..... a ja myślełem, że w końcu się czegoś dowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie pomnik autosana H9, kilka alejek wokoło i tabliczke pamiatkową - tu był dworzec PKS z którego Polacy jeździli po województwie Lubelskim, a czasami dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...