Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Panowie Policjanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko chwałę powinni zbierać panowie dyżurni z KWP, a co, dyżurny z Puław nie przyczynił się do uratowania temu kierowcy życia. Jak chwalimy Panie Redaktorze to wszystkich. Ja bardzo chciałbym usłyszeć nazwisko Pana Dyżurnego z Puław. To on rozpoczął akcję ratowniczą. Szczerze gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja! Keep up the good work!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo mam cos z glowa albo to kalka IDENTYCZNEGO artykulu ktory czytalem jakis miesiac dwa temu. Porazka. Jak sie nic nie dzieje, to piszecie o byle bzdurze, a jak nie ma bzdur, to powtarzacie artykuly z przeszlosci? Porazka (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Albo mam cos z glowa albo to kalka IDENTYCZNEGO artykulu ktory czytalem jakis miesiac dwa temu. Porazka. Jak sie nic nie dzieje, to piszecie o byle bzdurze, a jak nie ma bzdur, to powtarzacie artykuly z przeszlosci? Porazka (
ej ja mam tak samo. to już było tylko inne zdjęcie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest powielanie artykułu sprzed dwóch miesięcy. Ta sytuacja naprawdę miała miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co dwie takie same sytuacje w ciagu roku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AMOSC/425125325 to jest to samotylko dane zmienione lipa jak nic wezcie cos lepszego wymyslcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie te poprzednie dwie wypowiedzi - świadczą o niedorozwoju naszego społeczeństwa - a baranie jakby to było z Twoim ojcem - to co polazł bys na dyskotekę ? - pomyśl trochę i jak masz pisać głupoty to się zastanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy co to komentują to ludzie bez serca i duszy. nie wiedzą na czym życie polega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już było !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASZKASZ napisał:
to już było !!
Ludzie nauczcie chociaż czytać bo na myślenie za późno. To dwa różne przypadki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...