Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakis problem do mlodziezy? 3/4 tej mlodziezy to druvhowie ochotnicy OSP GP a 1/4 woli siedxiec w Sieci niz wyjsc na zewnatrz. Tu chodxi o ludzkie zycie wiec watpie ze sie nim zaopiekujemy tak jak pani/pan chce.
    Drogi gościu, skoro w taki sposób odpowiedziałeś na mój komentarz, to uważam, że doskonale wiesz, o jaką część "elitarnej młodzieży" mi chodziło. Owszem, część osób ze wspomnianej przeze mnie elity jest druhami OSP GP, co mnie nie wprawia w zachwyt, a raczej martwi, bo co to za ochotniczy strażak, który najpierw wypije piwko, dwa lub trzy, zapali ziółko, a później pobiegnie jako przykładny obywatel na akcję, gdy tylko usłyszy syreny?   Niestety, taki jest obraz młodzieży w GP i co gorsza, sami sobie na to zapracowaliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna inicjatywa . Gratulacje dla Fundacji i mieszkańców. Chyba nie zdajecie sobie sprawy do końca co się u Was wydarzyło. Zapewniam Was że wiele bym dał aby coś takiego stanęło w mojej wsi. Muszę zebrać się na odwagę i skontaktować z Fundacją, może uda się i w mojej wsi. Dziwię się niektórym komentarzom, zamiast się cieszyć to niektórzy narzekają i marudzą, albo wypowiadają się nie na temat. Co ma AED do jakiegoś tam pługu. Ręce opadają. to pewnie Ci co byli "najbardziej zaangażowani " w pozyskanie funduszy na defibrylator. Trzymam kciuki za akcję i oby więcej takich urządzeń znalazło się na wsiach. A gdzie włodarze tej gminy ? czyżby to tylko sami mieszkańcy - to tym bardziej pełen szacunek i gratulacje. Postawa godna naśladowania. Widać że można wystarczy chcieć. Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przepisy budowlane przecież to budowla trwale związana z gruntem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...