Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, przecież nowy prezes jest po to by pozamiatać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliście PiS? Przecież PiS wam pomoże.... oni mają magiczny worek z górą pieniędzy. Już czekam na 500 na każde dziecko (koszt roczny ok 22 mld zł).... to i na PKS starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary nie pozwolą przecież na likwidację....zapewniali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden kurs pośpieszny z łodzi w sobotę do Lublina ? I w się dziwicie ,że wam PKS upada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Parzyszek to chrzani trzy po trzy. Mówi, że ucierpią pasażerowie i przewożą ludzi. Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Za nic mają podróżnych. Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle i narzekają. Jeden z kierowców, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to dnia 06.07.2012 r.) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tamtej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie dziwcie się że pracownicy jeszcze chcą ratować trupa, skąd będzie napęd za free?taki wierszyk skądś się musiał wziąć ze wszędzie dobrze "a najlepiej w pksie"nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...